26.07.2018

12:58

אזיקים (אילוסטרציה)
אזיקים (אילוסטרציה),
רויטרס

"איזה גבר אתה": אישום נגד פדופיל שניגש לפעוט בן שנתיים

עבריין מין מתל אביב, שלו 27 תיקים פליליים, הפר צו פיקוח כשדיבר עם הקטין בסמוך למלתחות בחוף "מציצים". הוא נתפס על ידי פקח, אך הכחיש את המיוחס לו

כתב אישום הוגש הבוקר (חמישי) נגד תושב תל אביב בעל עבר פלילי שהפר צו בו נאסר עליו ליצור כל קשר עם קטינים למשך ארבע שנים, זאת לאחר שדיבר עם פעוט בן שנתיים בסמוך למלתחות חוף "מציצים" שבעיר. אדם ששימש בעבר כמפקד ביחידת הפיקוח על עברייני מין הבחין בו ודרש הסבר למעשיו, אך הנאשם הכחיש ונמלט מהמקום.

 

על פי כתב האישום, בשבוע שעבר הנאשם, גבר בן 46, שהה בחוף הים "מציצים", ניגש לפעוט בן שנתיים, התכופף לעברו ואמר "תזוז מותק" ו"איזה גבר אתה". 

 

הנאשם מחזיק ב-27 תיקים פליליים המתייחסים למספר רב יותר של עבירות, ובהן עבירות מין שונות, שעיקרן בוצעו בקטינים. כמו כן, הוא נידון פעמים רבות לריצוי תקופות מאסר בפועל. במרץ 2016 הוגש נגדו צו פיקוח ומעקב עד לסיום שנת 2019, שבמסגרתו הוטלו מספר תנאים, כגון החובה לשתף פעולה עם קצין הפיקוח, ואיסור להתחבר או ליצור קשר בכל אמצעי או לשהות ביחידות עם קטינים וקטינות. לפי בקשת המעצר, במידה ויפר את צו הפיקוח הוא יישא שישה חודשי מאסר.

 

אזיקים (אילוסטרציה)
 

אזיקים. אילוסטרציה (רויטרס)

 

 

כאמור, נגד הנאשם הוגש כתב אישום וכן בקשת מעצר עד תום ההליכים. בבקשה כתבה עו"ד אורן מפרקליטות מחוז תל אביב כי הגבר "בעל מסוכנות מינית גבוהה, הפוגע בקטינים שוב ושוב, חרף צווי פיקוח המוטלים עליו, וחרף ענישתו במאסרים חוזרים בגין עבירות המין ובגין הפרות צווי הפיקוח. מכלול הנתונים מעידים על מסוכנותו של המשיב לציבור הקטינים ועל הצורך להרחיקו".