02.07.2018

10:34

עודכן:

המבשלת על עדות שרה נתניהו: "לא אני צריכה להילחם על שמי הטוב"

אתי חיים, שעדותה של רעיית רה"מ נגדה נחשפה בחדשות עשר, מסרה כי "עדותי אושרה כאמינה וישרה", והבהירה כי הטענה שדבריה תואמו מראש - "שקר נבזי" • "יש לי תעודת יושרה"

אתי חיים, אחת המבשלות במעון ראש הממשלה שהעידה נגד שרה נתניהו, הגיבה היום (שני) לדבריה של רעיית רה"מ בגנותה, שנחשפו אמש בחדשות עשר. "נקראתי לעדות בצו בית משפט וכך עשיתי", מסרה חיים, "באתי לבדי ללא סוללת עורכי דין, אני והאמת שלי". היא הבהירה: "מי שצריך להילחם על שמו הטוב מוזמן לעשות זאת, לי כבר יש תעודת אמינות ויושרה מכבוד בית המשפט".

 

חיים ציינה כי "פסק דין של כבוד השופטת פרוז'ינין מ-10 בפברואר 2016 פסק כי אמת דיברתי. עדותי אושרה כעדות אמינה וישרה. גם בפסק הדין בסעיף 30, כתבה השופטת כי 'דברים קשים אמרה הגב' נתניהו על עדותה של הגב' חיים'". לדבריה, "גם שם טענה נתניהו כי הכול היה תיאום מראש – שקר נבזי ממש. בהמשך סעיף זה כתבה השופטת: 'עדותה של הגב' חיים הייתה משכנעת ואמינה'. כל מילה מיותרת".

 

 עזרא סיידוף
 

עזרא סיידוף(חדשות עשר )

 

 

>> עוד כתבות בחדשות עשר:

הסדר טיעון: לוחם דובדבן שהרג חברו בשוגג ירצה שנת מאסר וחצי

תיירים מברזיל נעצרו בנתב"ג עם קוקאין בשווי מאות אלפי שקלים

ראש עיר בפיליפינים שנאבק בסוחרי הסמים נורה למוות • תיעוד

 

בעדותה במשטרה שנחשפה אתמול, תקפה נתניהו את חיים, שהעידה נגדה בתביעה שהגיש אב הבית לשעבר, מני נפתלי. חיים העידה על כך שהגברת נתניהו הרביצה לה והעיפה שולחן ערוך. רעיית ראש הממשלה סיפרה לחוקרות את דעתה על חיים כשנאמר לה שחיים סיפרה לחוקרים שסיפרו לה שנתניהו ביקשה להסתיר שבישלה.

 

"היא אישה שקרנית ודוחה ומחבורת הזבל של מני נפתלי", תקפה נתניהו. "היא ביימה התעלפות. היא ביימה סיפורי שווא עליי. כל מה שהיא אמרה עליי זה שקר וכזב. היא בשלנית חרא. היא גם טענה פעם שראש הממשלה אהב את האוכל שלה וזה שקר וכזב. היא אישה דוחה... מני מנוול גדול ושקרן".

 

כזכור, חיים העידה בשנת 2015 במסגרת תביעה של איש תחזוקה במעון ראש הממשלה, וטענה כי שרה נתניהו הכתה אותה בידה. לאחר מכן היא התבקשה לטענתה לכתוב לנתניהו מכתב התנצלות.

 

ראש הממשלה נתניהו התייחס לתמלילים בישיבת סיעת הליכוד היום ואמר: "עשרים שנה שרומסים את דמותה בתקשורת יום יום לילה לילה. ואז קם אחד מחברינו ואמר אני לא מכיר מישהי אחרת שהיתה עומדת במסע הכפשות כזה ועומדת בגבורה כזאת. וזה נכון כי שרה היא אשה נפלאה היא אם מדהימה, הייתה בת למופת להוריה והתקשורת מתעלמת לחלוטין מכל העשיה הציבורית. התקשורת מעלימה. איך היא עוזרת למשפחות שכולות, לחיילים בודדים, לילדים חולי סרטן".

 

 בנימין ושרה נתניהו בעת ביקור בניו יורק
 

בנימין ושרה נתניהו בעת ביקור בניו יורק(רויטרס )

 

 

כאמור, לפני כשבועיים הוגש כתב אישום נגד שרה נתניהו בגין קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות במסגרת תיק המעונות. נתניהו מואשמת כי בין השנים 2013-2010 הזמינה ארוחות ממסעדות ומשפים בשווי של כ-359 אלף שקלים למעון ראש הממשלה, בזמן שיצרה מצג שווא לפיו לא מועסקת במעון מבשלת, על מנת לחייב את הארוחות על חשבון המדינה. הוגשה בקשה לקבוע הרכב של שלושה שופטים, בשל "מעמדה המיוחד" של נתניהו.

 

כמו כן, הוגש כתב אישום נגד סמנכ"ל מבצעים ונכסים במשרד ראש הממשלה, עזרא סיידוף, בגין הסתרת העסקת המבשלות, מרמה במסגרת הזמנת שפים לאורחים פרטיים והעסקת מלצרים במעון הרשמי. רשימת עדי התביעה כוללת את ניר חפץ, אב הבית לשעבר מני נפתלי,  ראש הסגל בלשכת ראש הממשלה לשעבר גיל שפר, היועצת המשפטית של משרד ראש הממשלה שלומית ברנע פארגו, אב הבית במעון אפי אזולאי וכן שפים ידועים כדוגמת: ליאור חפצדי, אורי נבון ואבי לוי.