BETA

01.07.2018

10:30

אביו של התוקף בעפולה: "לא השתקם מהתאונה שעבר - הוא לא סבלני"

ט', אביו של החשוד בתקיפת טובה אולרו, התנצל בריאיון ל-103FM על מעשי בנו. "אין לו עבר פלילי, אך יש עליות וירידות לאחר שיקום ארוך כתוצאה מפציעה קשה"

בווידאו: תיעוד השיחות של האישה שהותקפה עם בעלה בעת התקיפה

 

ט', אביו של בן ה-27 החשוד שתקף ביום שישי בעפולה את טובה אולרו לאחר שצפרה לו, אמר היום (ראשון) בתוכניתה של אילה חסון ב-FM103 כי "לבנו אין עבר פלילי, אך יש לו עליות וירידות לאחר שעבר שיקום ארוך כתוצאה מפציעה קשה מאוד בתאונת דרכים". אביו הוסיף כי "המשפחה מתנצלת על האירוע". אתמול האריך ביהמ"ש את מעצרו של החשוד עד ליום שלישי.

 

אביו של התוקף אמר כי הוא "ניזון ממה שראה בתקשורת" וכי הוא "מקווה שבנו לא קשור כלל לעניין". הוא סיפר כי בנו "התחיל את שנת הלימודים הנוכחית במרכז הבין-תחומי בהרצליה במגמה של חשבונאות וכלכלה, אך הפסיק את הלימודים כיוון שזה היה קשה לו". עוד סיפר כי בנו היה קצין בצה"ל והתאונה שבה נפצע קשה מאוד אירעה בזמן שהיה בחופשה מהצבא לקראת שחרורו. "הפציעה שלו הייתה קשה והוא היה בתרדמת במשך חודש בבית החולים רמב"ם. לאחר מכן הוא עבר לשיקום בבית לוינשטיין במשך חצי שנה, שהסתיים רק בעת האחרונה".

 

עוד כתבות בחדשות עשר >>

"סטרו בפני הפעוטות והכו אותם": כתב אישום נגד 3 סייעות מפ"ת

חייל פלט כדור בעת נסיעה ברכבת - ופגע בעצמו; מצבו קל-בינוני

דיווחים באיראן: 4 הרוגים בהפגנות נגד המשטר בדרום-מערב המדינה

 

הריאיון המלא עם אילה חסון ב-103FM:

 

 

ט' סיפר כי השיקום "לא היה לגמרי מוצלח ובנו התאפיין בחוסר סבלנות. הפגיעה שלו הייתה רב-מערכתית וחיברו לו את כל הפנים בפלטינות". על מעצר בנו בנתב"ג מספר שעות לאחר שתקף אמר "לא ידעתי שהוא מתכנן לנסוע לחו"ל. לא היה לי קשר איתו ולא ראיתי אותו במעצר, הוא פשוט נכנס לפאניקה". עוד הוסיף כי "ביום שישי בנו קיבל רכב חדש ונסע עם חברו לנצרת, מאז לא ראיתי אותו ולא ידעתי לאן הוא נסע".

 

בסיום דבריו אמר ט' כי "קשה לנו מאוד עם העליהום הזה שנעשה על בני מבלי להכיר אותו כלל". עוד הוסיף כי הוא "מתנצל מעומק הלב. אני לא מכיר אותה ואני מתנצל בשמו של בני. אנחנו לא אלימים ולא בעיתיים ומבקשים סליחה. נשמח לפגוש אותה ולהתנצל בפניה".

 

 טובה אולרו, טוענת שהותקפה על ידי נהג בעפולה לאחר שהעירה לו
 

טובה אולרו, טוענת שהותקפה על ידי נהג בעפולה לאחר שהעירה לו(חדשות עשר )

 

 

אתמול פורסם כי בעת התקיפה, שוחחה טובה אולרו, הנהגת שהותקפה, עם בעלה רוני, ששמע את הזוועה מבלי שיכול היה לעשות דבר. "הוא פתח לי את הראש והרביץ לי", היא נשמעת אומרת במהלך השיחה. בעלה נשמע צועק בתגובה: "מי? מי הרביץ לך?".

 

בסרטון שעלה לפייסבוק, נראה החשוד מנסה להיכנס לרכבה של אולרו, כשעוברת אורח מנסה למנוע ממנו לעשות זאת. החשוד לבסוף מצליח להיכנס לרכב, ואז היכה אותה לכאורה, אולם מהזווית בו התיעוד צולם לא ניתן לראות את התקיפה עצמה.

 

תיעוד מרגעי התקיפה בעפולה
 

תיעוד מרגעי התקיפה בעפולה(צילום מסך)

 

 

בפוסט שבו עלה תיעוד התקיפה נטען כי האירוע החל כשהגבר חסם את הכביש עם רכבו ואולרו צפרה לו. "בתגובה, הוא יצא מהרכב, תקף אותה, שבר לה את האף וגרם לה לדמם", נכתב בפוסט, וצורפה אליו גם תמונתה של אולרו לאחר התקיפה, כשפניה מלאות בדם. עוד נטען בפוסט כי אולרו נשלחה לחדר מיון, וצוין כי "רק אישה אחת ניסתה לעצור את התוקף. כל השאר נשארו ברכבים".

 

אולרו נפצעה קל מחבלות בפניה ופונתה לבית החולים העמק שבעפולה. החשוד, כאמור, אותר לאחר כמה שעות חיפושים בנמל התעופה בן גוריון, לאחר שככל הנראה, כך לפי המשטרה, ניסה לברוח מגבולות המדינה. ממשטרת ישראל נמסר אתמול כי לפני שתקף את אולרו, הנהג היה מעורב בתאונת דרכים נוספת, תקף נהגת אחרת בבעיטה ואיים עליה.