18.06.2018

11:33

 מייגן מרקל והנסיך הארי
מייגן מרקל והנסיך הארי,
רויטרס

אביה של מייגן מרקל: "יש להם סיפור אהבה אמיתי; ילד - בקרוב"

אביה של הדוכסית סיפר כי למרות החרטות על שהחמיץ את החתונה, הוא שמח שהנסיך צ'ארלס הוא שליווה את בתו בטקס. כשהארי ביקש את ידה, האב דרש ממנו להבטיח שלא ירים עליה יד

לא מעט דרמה התרחשה סביב החתונה של הזוג המלכותי מייגן מרקל והנסיך הארי, והרבה ממנה בעקבות אביה של הכלה, שנאלץ להיעדר מהאירוע. תומס מרקל, אביה של הדוכסית החדשה במשפחת המלוכה הבריטית, סיפר בריאיון לתוכנית "בוקר טוב בריטניה" על החרטה שחש על כך שמצבו הבריאותי לא אפשר לו ללוות את בתו בטקס החתונה.

 

"היה לי קשה לצפות בחתונה כי לא הייתי שם, אך באותו הזמן הבנתי שכל העולם צופה כעת בבתי, לא יכולתי להרגיש יותר גאה מזה", אמר האב, שהבהיר כי עבר ניתוח לב, ולא הייתה לו את האפשרות לטוס לאירוע. עם זאת, הוא הבהיר כי הוא שמח לדעת שאביו של הארי ובנה הבכור של המלכה אליזבת, הוא זה שהוביל אותה. "איך יכולתי לבקש מחליף טוב יותר מצ'ארלס? הלוואי שאני הייתי זה שאוחז בידה של בתי ולא הוא, אבל הוא היה נהדר אליהם", אמר.

 

>> עוד כתבות בחדשות עשר:

דיווח בסוריה: 40 לוחמי חיזבאללה נהרגו בתקיפה אמריקנית

תורם הזרע המפורסם בעולם מבקש לתרום בישראל - אך המדינה מסרבת

רמת השרון: המשטרה עצרה חייל בחשד שאנס נערה בת 17

 

מייגן מרקל והנסיך הארי
 

מייגן מרקל והנסיך הארי (רויטרס)

 

 

מרקל הוסיף כי הוא יודע שבתו "רוצה ילדים כבר הרבה זמן", ואף אמר כי "הם יעשו ילד בקרוב". הוא הוסיף כי בני הזוג מייצגים "סיפור אהבה אמיתי", וכי הם "מגנים אחד על השניה". למרות האהבה שבאוויר וגם למרות הדרמה, מרקל האב לא חסך מהנסיך את הנאום הידוע וסיפר כי גרם להארי להבטיח שלעולם לא ירים יד על בתו.