10.06.2018

21:47

"קמים חתונה, ישנים חתונה": טירוף ההכנות לאירוע המושלם

ליהי ואופיר השקיעו כחצי מיליון שקלים במאורע, והיו מעורבים בכל פרט ופרט. האם הרצון לטקס גדול נובע מלחצים חברתיים? • הפרק הראשון בסדרה "כמו שני משוגעים"

ליהי אופיר, זוג כשנה וחצי, הזמינו 650 איש לחתונה בסגנון יווני באולמי "חצר נצר". השניים השקיעו כחצי מיליון שקלים באירוע, והם מעורים בכל פרט ופרט בו.

 

אופיר הוא זה שמקבל את רוב ההחלטות בנוגע לחתונה. הכין סקיצות, בנה ליינאפ ואפילו העלה פרומו לחתונה בפייסבוק. אין פרט שהוא לא טרוד בו ואין רגע שהוא לא יודע מה יקרה בו.

 

 אופיר וליהי עוברים על הפרטים עם מפיקת האירוע
 

אופיר וליהי עוברים על הפרטים עם מפיקת האירוע( חדשות עשר)

 

 

>> עוד כתבות בחדשות עשר:

שר בישיבת הקבינט: דנו בצעדים מאולתרים לעזה - לא בפתרון אמיתי

הסדר טיעון: שנה וחצי מאסר ללוחם דובדבן שהרג בשוגג את חברו

עקב תקלה ברכבת: שיבושים קשים נרשמו בקווים באזור המרכז

 

"יש הרבה 'מה יגידו'", הסבירה כרמי אור, מנהלת מיזם הסברה פיננסית "בוטיק כלכלי", את המניע להפיק חתונות גדולות ויקרות. "אני יושבת עם זוגות ואני אומרת להם 'אוקי, מה באמת בא לכם?', וחלקם אומרים שמספיק להם חתונה ברבנות". אור הסבירה כי בשל לחצים חברתיים שונים הזוג מרגיש מחויב לערוך חתונה גדולה.

 

"לפעמים אני שואלת אם אנחנו הבעיה, ניסיתי נורא להרגיע את אופיר, ומצד שני אמרתי שאני משלמת סכום מאוד לא מבוטל", אמרה ליהי. הכלה ליהי היא אחותו של ח"כ אורן חזן ובתו של ח"כ לשעבר יחיאל חזן, אך גם בבית שלה כולם מצייתים להוראותיו של החתן לפני האירוע הגדול. "הם קמים חתונה, רבים חתונה וישנים חתונה", אמר חזן האב.