07.06.2018

19:50

ניר חפץ ושרה נתניהו
ניר חפץ ושרה נתניהו,
עמוס בן גרשום, לע"מ

פרשת המעונות: הקלטות חפץ - שיחה עם יועמ"ש וחשב לשכת רה"מ

עד המדינה הביא למשטרה חומרים שם הוא נשמע משוחח עם שלומית ברנע פרדו ויוסי שטראוס בענייני המעונות. ייתכן כי הפגישה בין פרקליטי אשת רה"מ לנציגי הפרקליטות לא תתקיים

פרשת המעונות: השלמות החקירה בפרשה שבה מעורבת אשת ראש הממשלה שרה נתניהו הגיעו אתמול לסיומן. ההשלמות נוצרו לאחר שעד המדינה ניר חפץ העביר קלטות לידי המשטרה, המתייחסות גם בין השאר לפרשת המעונות.

 

לחדשות עשר נודע כי בקלטות נשמע חפץ משוחח עם היועצת המשפטית בלשכת ראש הממשלה, שלומית ברנע פרגו, וכן עם יוסי שטראוס, החשב לשעבר של משרד ראש הממשלה. חפץ, שלא הרחיב בעדותו במשטרה לגבי תיק המעונות, שוחח עם השניים גם על כך. הוא סיפר להם כי כל העובדים היו אוכלים במטבח בבית ראש הממשלה, שלדבריו היה כמו בית זונות.

 

במסגרת השלמות החקירה העיד גם מני נפתלי. נפתלי הסתבך בעדותו בבית משפט השלום בהרצליה בתביעה שהגיש נגד מקורבי ראש הממשלה, שכן בחקירתו שם נשאל על ידי העורך דין, יוסי כהן פרקליטה של שרה נתניהו שאלות לגבי הארוחות ולא פעם ענה תשובות שונות מאותן התשובות שהעיד במשטרה. לפיכך הפרקליטות ביקשה לשמוע ממנו את גרסתו לגבי האירועים.

 

>> עוד כתבות בחדשות עשר:

מצעד הגאווה 2018: אלה הרחובות בתל אביב שייחסמו לתנועה מחר

לקראת הפסגה עם טראמפ: קים חושש מהתנקשות בחייו

סכנה במפרץ חיפה: כך התעלמה המדינה מפליטת הגזים המסרטנים

 

 שרה נתניהו בבית המשפט (ארכיון)
 

שרה נתניהו בבית המשפט (חדשות עשר)

 

 

כפי שפורסם כבר בחדשות עשר, בפרקליטות ובמשרד ראש הממשלה סבורים שיש להגיש כתב אישום נגד הגברת נתניהו וייתכן כי לבסוף גם לא תתקיים פגישה בין פרקליטי אשת ראש הממשלה לנציגי הפרקליטות בנוגע לכספים שהגברת נתניהו צריכה להחזיר.