BETA

07.06.2018

14:34

"יובל המבולבל": "אני מתמודד עם שמועות שרובן רחוקות מהמציאות"

כוכב הילדים שחשוד ברכישת קוקאין, התייחס לפרשה בחשבון האינסטגרם שלו. "עוברות עליי שעות לא קלות. אני בטוח שבקרוב הכל יתבהר". כתב אישום הוגש נגד מי שחשוד כסוחר

ההסתבכות של "יובל המבולבל": כוכב הילדים יובל שם-טוב הגיב היום (חמישי) בחשבון האינסטגרם שלו לפרשת הסמים שבה הוא מעורב.

 

חברים אהובים, ילדים אהובים ומשפחות אהובות שלי. אני רגיל לדמעות של צחוק ולומד כעת את הטעם של דמעות התרגשות. כן - התרגשות", כתב שם-טוב. "ההודעות האישיות שלכם והחיבוק מכל כך הרבה חברים קרובים ורחוקים מרגש אותי כל כך, ואני מרגיש צורך לעבור אחד אחד ולהגיד לכם תודה מכל הלב. ריגשתם אותי עד דמעות - תודה. עוברות עלי שעות לא קלות ואני מתמודד עם שמועות שרובן רחוקות מהמציאות. אני בטוח שבקרוב הכול יתבהר ונוכל לחזור יחד לשגרה של חיוך ועשיית הטוב".

 

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

קשיש שלא הספיק לעבור את הכביש - קיבל עזרה מפתיעה משוטר

נתניהו: אם אסד ייתן לאיראן להתבסס בסוריה - הוא לא יהיה חסין

צעיר בן 20 נעצר בחשד שאנס נערה בת 13 בזמן שביקרה בביתו

 

מוקדם יותר היום הגישה הפרקליטות כתב אישום נגד מאור עלל, שעל פי החשד סחר בסמים קשים במספר רב של הזדמנויות, ושברשימת לקוחותיו נמנה גם "יובל המבולבל". שם-טוב נחקר בפרשה כפי שפורסם לראשונה בחדשות עשר.

 

 יובל המבולבל מגיב באינסטגרם לפרשת הסמים

יובל המבולבל מגיב באינסטגרם לפרשת הסמים (אינסטגרם)

 

בכתב האישום נגד עלל קיימים 18 סעיפים שונים, כשבמקרה של כוכב הילדים נטען כי בין השניים בוצעו עשר עסקאות שונות בפרק זמן מתמשך של כעשרה חודשים. עוד עולה, כי בידי המשטרה עדויות על סכום הכסף שהועבר בין השניים בחלק מהעסקאות, ובחלק אחר לא ידוע כמה כסף שולם עבור הסמים. שם-טוב, לפי כתב האישום, רכש את הסם המסוכן בלפחות 12 אלף שקלים.

 

עו"ד אהוד בן יהודה, שמייצג את הסוחר הנאשם, אמר לעיתונאים בבית המשפט: "הלקוח שלי מכיר את 'יובל המבולבל' מתוך סדרות הטלוויזיה - אין לו קשר פלילי אליו". הוא הוסיף כי התקשורת יכולה להתייחס אל "יובל המבולבל" קצת יותר בכבוד. לטענתו - הוא לא עשה דבר נגד בני אדם.

 

אתמול פורסם כי שם-טוב נחקר במשטרה בחשד שביצע עסקאות לרכישת קוקאין, ואף תיווך בין חבריו לבין עלל. על פי החשדות בפרשה, שנחשפה בחדשות עשר, הכוכב היה מביא לקוחות לעלל, ובתמורה קיבל הנחה בקניית הסמים. פרט לכוכב הילדים, נחקרו באזהרה בפרשה עורכי דין, דוגמניות ואף עיתונאי אמריקני.

 

 מאור עלל, מאור עלל, החשוד בסחר בסמים בפרשת יובל המבולבל
 

מאור עלל, החשוד בסחר בסמים בפרשת "יובל המבולבל", בביהמ"ש ( חדשות עשר)

 

 

המשטרה הגיעה אל הנחקרים לאחר חקירה סמויה של חוקרי תחנת לב תל אביב, שבסיומה עצרו את סוחר הקוקאין, לו רשימת לקוחות ארוכה, שפעל בתל אביב. לאחר שהחוקרים פרצו את הטלפון הנייד של האיש, נחשפה רשימת לקוחותיו הענפה – שכללה כאמור את כוכב הילדים המפורסם ואת יתר הנחקרים.

 

לפי חוקרי המשטרה, שם-טוב ביצע למעלה מ-50 עסקאות בחודשים האחרונים. כל עסקה כזאת נעה בין גרם לשני גרם של הסם, בעלות של למעלה מ-100 אלף שקלים בכמה חודשים בלבד. יש לציין כי נכון לעכשיו, למשטרת לב תל אביב אין כוונה להגיש כתב אישום כנגדו.

 

קוקאין
 

חשד שביצע עסקאות סמים. קוקאין-ארכיון (getty images)

 

 

זו לא ההסתבכות הראשונה של יובל המבולבל עם החוק, בשנת 2000 היה מעורב בתאונת דרכים בירושלים שבה נפצע רוכב קטנוע בן 16. בית המשפט גזר עליו קנס של 4,000 שקלים ושלילת רישיון לחצי שנה. בשנים שלאחר מכן, צבר עשרות עבירות תנועה ורישיונו נשלל כמה פעמים.

 

שם-טוב בן ה-45 נולד בשכונת הגבעה הצרפתית שבצפון-מזרח ירושלים. החל את דרכו המקצועית עם ילדים לפני למעלה מ-25 שנה, כששימש גנן בגן ילדים במסגרת תקופתו בגרעין נח"ל. בהמשך, לאחר שסיים את שירותו הצבאי כקצין קרבי בחיל הרגלים, החל לעבוד כליצן בימי הולדת של ילדים.

 

ביולי 2004 קנה את פרסומו הראשוני בדמותו של "יובל המבולבל" כשפרסם הקלטה שנשאה את שמו. מאז, הספיק להשתתף באין ספור תכניות שונות. שם-טוב נשוי למיכל, שעבדה עבורו לפני שהתפרסם. לשניים שישה ילדים והם מתגוררים בנווה ירק.