19.04.2018

17:52

צפו: שני אלופים בצה"ל צונחים ממטוס - יחד עם בני משפחותיהם

צה"ל מציג: אלוף אהרון חליוה, יחד עם בתו המשרתת כמדריכת צניחה, ואלוף אמיר ברעם, יחד עם אביו, אחיו ובנו - במפגן צניחה • תיעוד: מטס חה"א ב-360 מעלות - מתא הטייס

צפו – צניחה מעיניו של אלוף: לרגל ציון אירועי יום העצמאות שחל היום (חמישי), צה"ל קיים מספר מפגני צניחה בכמה מוקדים ברחבי הארץ. לחלק מהמוקדי הצניחה, הצטרפו אורחים מפתיעים: ראש אגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה בצה"ל, אלוף אהרון חליוה, ומפקד המכללות והגיס הצפוני, אלוף אמיר ברעם, הצטרפו יחד עם בני משפחותיהם למטוסים ועשו את דרכם יחדיו - אל הקרקע.

 

האלוף אהרון חליוה צנח יחד עם בתו נועה, אשר משרתת כמדריכת צניחה. במקביל, האלוף אמיר ברעם צנח יחד עם אביו, אחיו ובנו - אשר משמרים יחדיו את המורשת המשפחתית כמשפחת צנחנים. השניים התייחסו לאירוע המיוחד. "אנחנו צונחים היום משפחה שלמה", אמר אלוף ברעם, שהוסיף: "יישר כוח על כל המפגן הזה, כל הכבוד לצה"ל, תחיי מדינת ישראל". אלוף חליוה אמר: "אני רוצה לאחל לעם ישראל חג שמח, שתמיד ניפגש רק בשמחות, בצמיחה ובהצלחות, חג עצמאות שמח".

 

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

דיווח בגרמניה: החשוד בתקיפת חובש כיפה בברלין הסגיר את עצמו

בתום פעולות החייאה: נקבע מותו של בן 55 שטבע בתל אביב

מזל טוב כפול: הורים חגגו את הולדת בתם הבכורה ביום העצמאות

 

אלופי צהל בצניחה חופשית לרגל חגיגות העצמאות
 

אלופי צהל בצניחה חופשית לרגל חגיגות העצמאות (דובר צה"ל)

 

 

במקביל, בחיל האוויר פרסמו אחה"צ את תיעוד מטס יום העצמאות שארך מספר שעות וחלף מדן ועד אילת. בסרטון הוירטואלי המרהיב, שצולם בזווית של 360 מעלות, ניתן לראות מתוך תא הטייס של אחד מכלי הטיס שהשתתף באירוע, את שלל המטוסים ואת נופיה של מדינת ישראל - ממעוף הציפור.