BETA

26.03.2018

02:34

"תניחי לטראמפ": האיום שספגה כוכבת הפורנו שרצתה לחשוף את הקשר

סטורמי דניאלס, שחתמה על הסכם סודיות עם הנשיא לפני בחירתו, סיפרה בתוכנית "60 דקות" על המקרה: "לפני 7 שנים ניגש אליי אדם ודרש ממני לשכוח מהסיפור, אם לא - איפגע"

כוכבת הפורנו האמריקנית, סטפני קליפורד, הידועה גם כ"סטורמי דניאלס" התראיינה הלילה (שני) לתוכנית "60 דקות" של רשת CBS. קליפורד, שחתמה על הסכם סודיות עם טראמפ, סיפרה שבמהלך שנת 2011 היא ספגה איומים על ידי אדם בחניון בלאס וגאס שביקש ממנה "שכחי מהסיפור ותניחי לטראמפ". קליפורד סיפרה כי "הייתי עם בתי הקטנה, וכשהוא הבחין בה הוא רכן לעברי ואמר 'יש לך ילדה יפה, זה יהיה חבל אם יקרה משהו רע לאמא שלה', ואז הוא נעלם".

 

קליפורד אמרה כי התקרית בחניון אירעה בסמוך לניסיונה לחשוף את הסיפור, אך בסופו של דבר הסיפור לא פורסם. היא סיפרה כי "לאחר שטראמפ ניצח בבחירות הרפובליקניות התחלתי לקבל שיחות רבות מעיתונאים שרצו שאחשוף את הסיפור. ככל הנראה כשזה נודע לאנשיו הם יזמו את החתימה על הסכם הסודיות". קליפורד טענה כי "הופעלו עליי לחצים רבים לחתום".

 

עוד כתבות בחדשות עשר >>

מולדת: משוררת לאומית ופוליטית - סיפור חייה של נעמי שמר

דיווח בלבנון: ישראל תקפה מוצב חיזבאללה - הארגון השיעי מכחיש

אסון בבאר שבע: פעוטה בת שנתיים נספתה בשריפה

 

 דונלד טראמפ עם שחקנית הפורנו סטפני קליפורד
 

דונלד טראמפ עם שחקנית הפורנו סטפני קליפורד(ללא קרדיט)

 

 

 

כוכבת הפורנו, שחתמה עם טראמפ על הסכם סודיות לפני בחירתו לנשיא, אמרה כי "עורכי הדין שלו מאיימים עליי בחורבן כלכלי בכל פעם שאני מפרה את ההסכמה לשמור על שתיקה, אך זה לא מנע ממני להופיע בתוכנית". קליפורד סיפרה כי השניים קיימו יחסי מין פעם אחת בלבד, כשהיא הייתה בת 27 והוא בן 60. היא אמנם לא נמשכה אליו, אך היחסים היו בהסכמה. במהלך הריאיון סיפרה כי "טראמפ לא השתמש באמצעי מניעה ובסיום הפגישה הוא לא ביקש ממני לשמור את זה בסוד". לדבריה, אחרי המפגש הזה המשיך טראמפ להתקשר אליה והם אף ניפגשו שוב, אבל לא קיימו יחסי מין נוספים. 

 

הנשיא טראמפ, שחזר הלילה לבית הלבן מאחוזתו בפלורידה, התעלם משאלות העיתונאים על הראיון שהעניקה דניאלס. טראמפ חזר לבית הלבן בגפו, בעוד רעייתו מלניה החליטה להישאר לבדה בפלורידה, בלעדיו.

 

בתחילת החודש הגישה קליפורד תביעה בבית המשפט בקליפורניה בבקשה לבטל את הסכם הסודיות, שחתמה עם עורך דינו של הנשיא טראמפ, מייקל כהן, לפני הבחירות לנשיאות ארה"ב בשנת 2016. על פי ההסכם התחייבה לא לספר על הקשר המיני בינה לבין טראמפ תמורת 130 אלף דולרים ששימשו כ"דמי שתיקה". לטענת קליפורד הסיבה להגשת התביעה נובעת מכך שטראמפ עצמו לא חתם על ההסכם, אלא בא כוחו, ולכן מבחינתה הוא מבוטל.

 

לפני כחודש, דווח ב"וושינגטון פוסט" כי הכוכבת איימה לבטל את ההסכם כשבועיים לפני הבחירות לנשיאות. על פי הדיווח, הסיבה שעמדה לנגד עיניה של קליפורד נבעה מכך שלמרות הקמת החברה, הכסף לא הועבר אליה ופרקליטיה דרשו מכהן לבטל את הסכם הסודיות. בעקבות הדרישה העביר כהן את הסכום שנקבע עם הכוכבת. כהן טען כי התשלום הגיע מכיסו האישי ולא מתקציב מטה הבחירות של טראמפ. עוד הוסיף כהן כי אף אחד לא דחק בו לעשות זאת וכי "לנשיא ולמנהלי קמפיין הבחירות לא היה קשר להעברת הכסף".

 

עיתוי העברת הכסף של כהן לקליפורד, שבועיים לפני הבחירות הצמודות לנשיאות בין דונלד טראמפ להילרי קלינטון, עשוי להיות משמעותי, שכן שתי תלונות הנוגעות לנושא הוגשו לוועדת הבחירות הפדרליות בטענה כי התשלום הוביל להטיית תוצאות הבחירות, כחלק מעבירה על חוק מימון קמפיין.

 

כזכור, לפני חודשיים נחשפה הפרשה ב"וול סטריט ז'ורנל". בדיווח נטען כי הסכם הסודיות בין טראמפ לקליפורד נחתם לאחר שהשניים קיימו מפגש בעל אופי מיני, כשנה לאחר נישואיו של טראמפ למלניה. עוד נטען כי המפגש במגרש גולף בלייק טאהו, המקום שבו נישאו בני הזוג טראמפ.