21.03.2018

10:20

"יש לנו ראיות שאביה של עדי ביטי הוא ששלח את ההודעות לקטינות"

עוה"ד המייצג את המתלוננות נגד אביה של הזמרת דחה את הטענות לפיהן רונן ביטי הוא קורבן להתחזות והתנכלות. סנגור האב: "במשטרה אומרים שיש חשד סביר - זו לא ראיה קבילה"

לאחר שפורסם כי אביה של הזמרת עדי ביטי, רונן ביטי, הוא החשוד בהטרדה מינית של המעריצות של בתו, עורכי הדין של המתלוננות הקטינות ושל ביטי האב התראיינו לתוכנית הבוקר "אורלי וגיא".

 

עו"ד עמיחי ויינברג, המייצג את המתלוננות, סיפר את גרסתן לאירועים. "הלקוחות שלי, בנות 14, חברות בקבוצה שנקראת 'ביטי אימפריה', קבוצה שהוקמה בשנת 2014, שם מאוגדים המעריצים של כוכבת הילדים עדי ביטי", ציין. "לפני מספר חודשים, אביה של עדי ביטי החל לפנות אליהן באופן פרטי באמצעות הודעות וואטסאפ וביקש מהן להוריד אפליקציה שנקראת טלגרם. נשלחו שם סרטונים ותמונות בעלות אופי מיני. יש לנו עדויות וראיות שמדובר בו – חלק מההודעות נשלחו מהוואטסאפ הפרטי שלו".

 

מנגד, מסר עו"ד שרון נהרי, המייצג את רונן ביטי, את עמדתו בנושא ודבק בכך שמרשו הוא חף מפשע. לדבריו, ישנן שתיים-שלוש מעריצות שאיימו כי אם לא יצרפו אותן לקבוצת המעריצים או יפגישו אותן עם עדי או אחיה, הן יתנכלו למשפחה. "יש שם התנכלות, סחיטות באיומים, איומים בהתאבדות", אמר. "הראנו למשטרה עמודים מזויפים של פייסבוק ושל טלגרם. אנחנו הצגנו בפני המשטרה את כל העובדות".

 

>> עוד כתבות בחדשות עשר:

עשור אחרי - ישראל מודה: כך השמדנו את הכור הגרעיני בסוריה

הנשיא מקרון מציג: יותר צרפתית, פחות אנגלית

האב, הכוכבת ועבירות המין: כך על פי החשד פעל רונן ביטי

 

 רונן ביטי, אביה של הזמרת עדי ביטי, הוא החשוד בעבירות מין במעריצותיה
 

רונן ביטי, אביה של הזמרת עדי ביטי, הוא החשוד בעבירות מין במעריצותיה (ללא קרדיט)

 

 

כאשר נשאל עו"ד נהרי מדוע בכל זאת הוארך מעצרו של רונן ביטי למרות העובדות שהציג, ענה: "יש תמונות ותכנים מיניים שהועברו לקבוצה, לא יודעים מי המקור ששלח את זה. יש חשד שזה האבא, בעקבות מה שאותן שתיים-שלוש בנות, שיש לנו עימות איתן, אמרו. יש להן מניע לעשות את זה, לטעמנו". עוד הוסיף נהרי: "במשטרה אומרים שיש להם חשד סביר שזה האב, אך חשד סביר זה לא ראיה קבילה".

 

עו"ד נהרי גם התייחס למצבה של כוכבת הילדים. "היא עוברת משבר כרגע, היא בעצמה ביקשה לפרסם את השם", ציין. "עדי לא הייתה חלק או השתתפה בקבוצת הוואטסאפ המדוברת".