15.03.2018

08:17

נאור ציון מגיב לתיעוד התקרית: במצלמות לא ראו את תחילת העימות

הקומיקאי שוחח עם "אורלי וגיא" והמשיך לדבוק בגרסתו לפיה ניסה להגן על עצמו: "אני לא רץ לבן אדם סתם ותוקף אותו - מציע לכולם לחכות בסבלנות ושהמשטרה תחקור"

ציון מגיב לתיעוד: הקומיקאי נאור ציון הגיב הבוקר (חמישי) לתיעוד שבו הוא נראה מכה את הצעיר שהתלונן נגדו, ושפורסם אמש בחדשות עשר. ציון טען בשיחה עם "אורלי וגיא" כי במצלמות האבטחה לא ראו את תחילת העימות בינו לבין הצעיר. הוא המשיך לדבוק בגרסתו לפיה ניסה להגן על עצמו.

 

"במצלמות אין את האירוע הראשוני" אמר ציון, תוך שהוא מתייחס לשאלה האם התיעוד מוכיח שלא מדובר בהגנה עצמית: "אמרתי שהגבתי אליו באיזשהו שלב אבל היה עימות בינינו".

 

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

לאחר ארבע שנות פעילות מתקן חולות נסגר: כל מבקשי המקלט שוחררו

שחקן כדורגל מוכר וחבריו תועדו מבצעים מעשים מגונים בצעירה

לידה בחופי סיני: נכנסה לים בהריון - ויצאה עם התינוק

 

הקומיקאי המוכר הוסיף כי העימות הראשוני "התחיל באזור שעוד לא מצאו את המצלמות שלו". לטענתו, המשטרה והקניון מחפשים בשלב זה אחר התיעוד של תחילת האירוע. "אני לא רץ לבן אדם סתם ותוקף אותו" אמר בהמשך ציון, שביקש "לחכות בסבלנות - שהמשטרה תחקור".

 

נאור ציון בטורניר ווימבלדון 2012
 

דבק בגרסתו. נאור ציון (חדשות עשר)

 

 

בהמשך, לאחר שידור תגובתו בתוכנית הבוקר, ציון המשיך להגיב לאירועים ומסר לחדשות עשר כי לא הייתה בקשה לצילום "סלפי", כפי שדווח. "זה לא היה ולא נברא ברמת הראיות הכי ברורות ובקרוב זה יוכח" מסר הקומיקאי.

 

 

בסרטון הבלעדי שהגיע אתמול לידי חדשות עשר, נראה ציון רץ לכיוונו של הצעיר מתעמת איתו מילולית ובהמשך דוחף אותו מספר פעמים. רגעים ספורים לאחר מכן, חרף ניסיונות ההפרדה של שני עוברים ושבים, נראה הקומיקאי מכה באגרוף את הצעיר בפניו.

 

פרסום התיעוד הטיל ספק בגרסתו של הקומיקאי, שטען לאחר האירוע כי מדובר היה בהגנה עצמית. ציון לא ציין בתגובתיו הקודמות כי הכה את הצעיר באגרוף. המשטרה ערכה עימות בין השניים.

 

ציון עוכב בתחילת השבוע לחקירה במשטרה, בחשד שתקף את האיש. על כך פורסם לראשונה בחדשות עשר. האירוע התרחש בקניון רמת אביב שבצפון תל אביב, כשהצעיר ביקש לדבריו תמונה משותפת עם הקומיקאי, מה שהביא לאלימות כלפיו, לדבריו. הפצוע פונה לבית החולים איכילוב שבעיר לאחר האירוע.