08.03.2018

00:39

שוטר חשוד שביצע עבירות מין בשני קורבנות סחר בבני אדם

במשטרה החליטו להשעות את השוטר, זאת לאחר שהתקבל דיווח כי הוא לכאורה קיים יחסים אסורים עם שתי נשים שהובאו לישראל ע"י כנופיית סוחרי אדם למטרות זנות

המחלקה לחקירות שוטרים חקרה אתמול (רביעי) שוטר מאזור המרכז בחשד לעבירות שוחד ועבירות מין שביצע בשתי נשים שהובאו לישראל על ידי כנופיית סוחרי אדם למטרת זנות.

 

על פי החשד, השוטר קיים יחסים מיניים אסורים עם שתי הנשים בשבועות האחרונים, בעת שעסק בחקירה בעניינן, לאחר שמסרו עדות כקורבנות סחר בבני אדם. חקירתו של השוטר עדיין נמשכת. הוא הוצא לחופשה כפויה ובמהלכה יזומן לשימוע לקראת פיטוריו.

 

>> כתבות נוספות בחדשות עשר:

זעם במשפחת היועץ הביטחוני הבכיר: אף נציג ממשלה לא בא להלוויה

מבוכה לקואליציה: חוק חזקת הגיל הרך עבר במליאה - אך נפסל

המשטרה הבריטית: הרעלת המרגל הרוסי לשעבר - ניסיון חיסול

 

ממשטרת ישראל נמסר: "במשטרת ישראל התקבל היום דיווח אודות שוטר אשר לכאורה, קיים יחסים אסורים עם מעורבת בתיק, שנחקר ביחידה מרכזית של המשטרה. עם קבלת הדיווח על מעשיו של השוטר , פיקוד היחידה פנה למחלקה לחקירות שוטרים ודיווח על כך באופן מיידי.

 

אזיקים (אילוסטרציה)
 

נעצר בחשד לעבירות מין. אילוסטרציה (רויטרס)

 

 

אנו רואים באירוע , ככל שארע, כאירוע חמור ביותר, אשר לא עולה בקנה אחד עם ערכי משטרת ישראל ונוגד את טוהר המידות המצופה מכל אדם בכלל ומאיש אכיפת החוק בפרט. ככל שיימצא שהדברים אכן משקפים את המציאות, אדם כזה איננו יכול להמשיך ולשרת בשורות משטרת ישראל".