חיסול בחולון: שני רוכבי קטנוע ירו למוות בגבר בן 35 ונמלטו

המשטרה פתחה במצוד אחר שני אלמונים שפתחו באש לעבר גבר ברחוב חנקין בחולון והרגו אותו. השוטרים הציבו מחסומים וגבו עדויות מהאזרחים שנכחו במקום. קצין במשטרת מחוז תל אביב: "מדובר בחיסול פלילי, כנראה על רקע סכסוך בין המעורבים"

(1:04 דקות)

גבר בן 35 נורה הערב (רביעי) למוות על ידי שני אלמונים רכובים על קטנוע ברחוב חנקין בחולון. האיש התמוטט ואיבד את הכרתו והחשודים נמלטו. צוות טיפול נמרץ ביצע פעולות החייאה בפצוע, שסבל מפצעי ירי בכל גופו, אך נאלץ לקבוע את מותו. במשטרה בודקים את זהותו של האיש.  

 

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של חדשות 10 »

 

דובר מד"א, זכי הלר, סיפר לחדשות נענע 10: "צוות שהגיע למקום ביצע פעולות החייאה ממושכות בנפגע שסבל מדימומים ופגיעות פנימיות קשות. לאחר פעולות ראשונות בנסיון לייצב את מצבו הוזעק למקום רופא שלבסוף קבע את מותו".

כוחות המשטרה הציבו מחסומים בניסיון לאתר את הקטנוע והשוטרים החלו לגבות עדויות מהנוכחים באזור. עדי הראייה  סיפרו כי זמן קצר לפני הירי הבחינו בקטנוע בצבע כהה ועליו שני אנשים לבושים בשחור וחובשים קסדות.

 

במשטרה בודקים האם שני החשודים הכירו את הקורבן, וחושדים כי הם התקרבו אליו ואז שלף אחד מהם אקדח וירה לעברו. לאחר מכן נמלטון מהמקום

 

קצין במשטרת מחוז תל אביב סיפר לחדשות נענע 10 על החקירה. "אנו מבצעים מספר פעולות בנסיון לאתר את הקטנוע לפני שהחשודים יצליחו להעלים ראיות. להערכתנו מדובר בחיסול פלילי, ייתכן על רקע סכסוך שהיה בין המעורבים".