רכב הסעות דרס בן 3 בתל אביב - מצבו קשה מאוד

פעוט בן שלוש שיצא מסיבה לא ידועה מהפעוטון נפגע מרכב הסעות בו נהג בן זוגה של בעלת הפעוטון. הילד פונה לבית החולים איכילוב כשהוא מונשם ומחוסר הכרה

(1:53 דקות)

טרגדיה בתל אביב. ילד בן שלוש נפצע באורח קשה מאוד לאחר שנפגע מרכב ההסעות של הגן בו הוא נמצא. הילד פונה על ידי צוות של מגן דוד אדום לבית החולים איכילוב בתל אביב כשהוא מחוסר הכרה ומונשם.

 

הצטרפו לקבוצה של חדשות 10 בפייסבוק »

 

הבוקר דווח על פציעתו של הילד ברחוב מנחם וטוביה מדמון בדרום תל-אביב. כוחות משטרה של מרחב תל-אביב שהגיעו למקום פתחו בחקירת המקרה ומבדיקה ראשונית עולה שהילד יצא מפעוטון בו שהה מסיבה שאינה ברורה. לאחר מכן הוא נפגע מהרכב שבו נהג בעלה של המקום.

 

המשטרה תמשיך בחקירת נסיבות המקרה. אתמול נהרגו שני רוכבים בשתי תאונות דרכים קטלניות ברחבי הארץ. בבת-ים נהרג רוכב אופניים בשנות ה-30 לחייו לאחר שאוטובוס של חברת "דן" שנסע פגע בו. סמוך למחלף מורשה אירעה תאונה נוספת כשרכב התנגש באופנוע.

רוכב האופנוע, טל שביט בן 56, נהרג במקום. שביט הוא עיתונאי המסקר את תחום הרכב וכלי הרכב הדו גלגליים בפרט. שביט היה בנסיעת מבחן לאופנוע חדש, כאשר רכב שסטה שמאלה משולי הכביש פגע בו. "לצערנו מצאנו אותו ללא נשימה וללא דופק", סיפר דניאל, מכוחות ההצלה של גוש דן שקבעו את מותו. לדבריו, שביט סבל מפגיעה רב מערכתית ולאנשי ההצלה לא נותר אלא לקבוע את מותו.