העובדת הזרה של ברק: "התקשורת עשתה לי בלאגן"

בראיון מיוחד מאשימה ורג'יניה את התקשורת בקושי שלה למצוא עבודה מאז פרסום הפרשה. "הם הפילו עליי את הכל, עכשיו אני בעיתונים כאילו שאני בן אדם רע"

וירג'יניה, העובדת הזרה החשודה שהועסקה באופן בלתי חוקי בביתו של ברק ורעייתו נילי פריאל, סיפרה בראיון מיוחד לחדשות ערוץ 10 על הקשיים שהיא חווה מאז שנעצרה ונחקרה.

 

העובדת סיפרה כי זכתה ליחס נוקשה מצד המשטרה בעת המעצר. "הם הכניסו אותי לתוך האוטו, והבן שלי היה מחוץ לאוטו וקרא לי 'אמא! אמא!' אבל המשטרה לא נתנה לי לחבק אותו, והם סגרו את הדלת של האוטו", סיפרה כשדמעות בעיניה, "כל כך כואב לי מה שהמשטרה עשתה לי, איך שהם צעקו על הבן שלי והתייחסו אליי מול הבן שלי".

 

העוזרת, שהפכה לידוענית בין לילה בשל פרסום הפרשה, חוששת כעת ליכולתה להתפרנס."התקשורת עושה לי בלאגן, אני לא מכירה אותם בכלל. זאת לא הבעיה שלהם אבל הם הפילו עליי את הכל. עכשיו אני בעיתונים כאילו שאני בן אדם רע. עכשיו אחרי מה שכתבו בעיתונים אף אחד לא רוצה להעסיק אותי", סיפרה ורג'יניה.

 

 לדבריה, משפחתה שתלויה בה סובלת גם כן מפרסום הפרשה והשלכותיו."יש לי אבא שיש לו סרטן, ואני שולחת לו כסף כל הזמן. אם אני לא אעבוד אבא שלי מת. אני צריכה לעבוד", היא אמרה.

העובדת שוחררה ממעצר ביום ראשון בתנאים מגבילים לאחר שנחקרה במשך כמה שעות במשרדי יחידת עוז של רשות ההגירה. בבוקר שאחרי שחרורה, טענה העובדת כי היא חוששת. "עכשיו כל העבודה שלי לא רוצים אותי. עכשיו אין לי כלום, איך אני חיה עכשיו?", שאלה.

 

"אני בחורה שלא עושה כלום בעולם אני לא גונבת אני לא אהרוג אף אחד", הסבירה. כעת כל שהיא מבקשת הוא לחיות את חייה בישראל בשקט, הרחק מהכותרות. "יש לי שתי בנות בפיליפינים, לומדים, עכשיו איך אני שולחת כסף? אני לא יכולה לעבוד עכשיו. אני בבעיה".

 

 לפני כשבועיים, שוחחה העוזרת עם כתב חדשות 10 ואמרה כי רעייתו של ברק, נילי פריאל, אינה אשמה בהעסקתה. כאשר נשאלה לגבי האפשרות שיוגש כתב אישום בפרשה אמרה על רעייתו של ברק: "היא מסכנה, היא לא עשתה כלום".