בן 12 טבע למוות בחוף מנטה ריי שבכניסה ליפו

רוחצים ששהו בחוף, הבחינו בילד ומשו אותו מהמים. צוותי מגן דוד אדום שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותו לאחר ביצוע פעולות החייאה ממושכות. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות המוות

(14 שניות)

ילד בן 12 טבע למוות אתמול (שישי) בחוף מנטה ריי שבכניסה ליפו, סמוך למוזיאון האצ"ל. אזרחים ששהו בחוף, הבחינו בילד בים, משו אותו מהמים והזעיקו את צוותי מגן דוד אדום שנאלצו לקבוע את מותו במקום לאחר ביצוע פעולות החייאה ממושכות.

סמוך לשעה 12:30 נמצא הילד על ידי כמה בני אדם שמשו אותו מן המים כשהוא מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה. למקום הזועקה ניידת טיפול נמרץ של מגן דוד אדום אזור דן בסיוע אמבולנס. הצוותים החלו בביצוע פעולות החייאה מתקדמות שכללו מתן שוק חשמלי אולם לאחר כ-40 דקות נאלצו לקבוע את מותו של הילד.

הורי הילד הוזעקו לחוף על מנת לזהות את גופתו, שבהמשך תישלח למכון לרפואה משפטית באבו כביר. צוותי משטרה גבו עדיויות מהנוכחים בחוף והמשטרה פתחה בחקירת נסיבות המוות.

שלשום טבעה למוות ילדה בת שלוש בחוף עין בוקק שבים המלח , לאחר שיצאה עם בני משפחתה לנופש באזור. צוותי ההצלה נלחמו על חייה אך נאלצו לקבוע את מותה.

רק לפני חודש טבע למוות מקונן מאיר ביסוור, בן 84, בים המלח. הוא נמצא ללא רוח חיים על ידי צוות חילוץ של יחידת עין-גדי. בני משפחתו של ביסוור הודיעו למשטרת ערד כי הם איבדו את הקשר עמו, לאחר שנכנס למים באזור המלונות בים המלח.