ממשיך להסתבך. אנתוני ויינר
ממשיך להסתבך. אנתוני ויינר
,רויטרס

"אגרום לך לצלוע": חבר קונגרס לשעבר התכתב באופן מיני עם ילדה בת 15

אנתוני וינר, מועמד לראשות עיריית ניו יורק ששמו נקשר לפרשיות מין רבות, הוסיף עוד פרשה לאוסף – בדיווח בלעדי של ה"דיילי מייל" הבריטי נחשף כי שלח הודעות מיניות רבות לילדה בחטיבת הביניים ואף ביקש ממנה להתלבש באופן מוחצן ולהשתתף בפנטזיית אונס

>> צפו בראיון בת ה-15 לדיילי מייל:

 

<iframe allowfullscreen frameborder="0" width="100%" height="350" scrolling="no" id="molvideoplayer" title="MailOnline Embed Player" src="http://www.dailymail.co.uk/embed/video/1330449.html"></iframe>

אנתוני וינר, חבר הקונגרס לשעבר ששמו נקשר למספר רב של פרשיות מיניות, מסתבך שוב. היום (חמישי) נחשף בעיתון ה"דיילי מייל" כי וינר התכתב עם ילדה "בעייתית" בת 15, העיר לה הערות מיניות רבות, ביקש ממנה להתלבש כתלמידת בית ספר ואף להשתתף עמו בפנטזיות אונס.

 

הצעירה סיפרה לעיתון הבריטי כי מערכת היחסים עם ווינר החלה בינואר האחרון, אז עדיין היה נשוי להומא אבדין, היועצת הבכירה של הילרי קלינטון. ווינר ידע שהיא בת 15, ובכל זאת שלח לה תמונות שלו בלי חולצה, קרא לה "מותק" ואף החמיא לגופה באופן מיני, והיה מתאר לה רבות "מה היה עושה לה", לדבריו. באחת מההתכתבויות אמר גם שהיה מוכן "לגרום לה לצלוע במשך כשבוע".

 

>> לכתבות נוספות בנושא אנתוני וינר:

אמריקה בוחרת: שערוריית המין החדשה שמסעירה את ארה"ב

ווינר הולך ומסתבך: כוכבת חדשה בפרשת המין של חבר הקונגרס
דיווח: אנתוני ווינר המשיך לשלוח תמונות עירום שלו לנשים גם אחרי התפוצצות הפרשה

 

כשעומת מול הבחורה, וינר לא הכחיש את ההודעות עם הצעירה, אך אמר: "הפגנתי קבלת החלטות גרועה מספר פעמים בעבר עם האנשים עמם התכתבתי והתכנים אותם שלחתי להם. אני מלא בחרטה וליבי שבור עבור אלו שנפגעו".

רק לפני מספר שבועות הכריזה אשתו, אבדין, כי הם נמצאים בנפקד בעקבות הפרשיות הרבות בהן הסתבך וינר, ביניהן משלוח תמונות של איברי המין שלו בעוד בנו נמצא לידו ומצולם בתמונות, קשרים מיניים רבים, גם עם כוכבות פורנו, והמשך משלוח תמונות עירום לנשים גם אחר התפוצצות הפרשה.