מיכל קסטן קידר: "דברי הוברמן לא מזיזים לי"

אלמנתו של סא"ל דולב קידר התייחסה בתכנית "אורלי וגיא" לדברים שכתב עליה עיתונאי ערוץ 7 והביעה חשש כי ירוויח מתשומת הלב התקשורתית שקיבל. לדבריה, היא אינה מתרגשת מהביקורת הקשה מכיוון שהיא עדיין מתאבלת על מות בעלה. "קרו לי דברים קצת יותר גדולים מאשר שמישהו כתב עליי דברים לא יפים", אמרה קסטן קידר

מיכל קסטן קידר, אלמנתו של סא"ל דולב קידר שנהרג במבצע "צוק איתן", התייחסה הבוקר (שני) לדברים הקשים שהטיח בה עיתונאי ערוץ 7 חגי הוברמן, שכתב בתגובה לדבריה בעצרת השמאל במוצאי שבת כי היא מתנהגת כ"מי שהרגה את בעלה ומייללת שהיא אלמנה".

 

"אני לא קוראת לו להתנצל, בקיץ איבדתי את בעלי, עולמי פחות או יותר נשבר לרסיסים ואני מנסה לחבר אותו מחדש", אמרה קסטן קידר. "מה שמישהו כותב עליי באמת לא יכול להזיז לי יותר מדי כשאני נמצאת במצב שבו אני נמצאת כרגע. קרו לי דברים קצת יותר גדולים מאשר שמישהו כתב עליי דברים לא יפים".

 

הרעייה השכולה הביעה תקווה שהבולטות התקשורתית שקיבל הוברמן בעקבות דבריו לא תסיט את תשומת הלב הציבורית מהסוגיות החשובות באמת לקראת הבחירות הקרובות. "אני מקווה שזה לא ישיג יותר מדי הד. יש כאן בחירות עוד שבוע ואנחנו צריכים להתעסק בסוגיות הבאמת כואבות בחברה הישראלית ואיך אפשר לתקן אותן - ולא במה שמישהו כתב או לא כתב", היא טענה.

"לא יודעת כמה אנשים הכירו את העיתונאי הזה עד שכל כלי התקשורת המרכזיים החליטו להגיב למה שהוא כתב ובכך נתנו לו במה יותר גדולה", המשיכה קסטן קידר. "התקשורת אמנם הוקיעה אותו, אך אני חוששת שאם ידברו על זה יותר מדי הוא יקבל את תפקיד הקדוש המעונה שנתמך על ידי התקשורת".

 

 

 

"חוששת שהוא יקבל תפקיד הקדוש המעונה". מיכל קסטן קידר(חדשות 10)