דיווח: גופת הילד החרדי מברוקלין נמצאה בפח

כלי תקשורת בארצות הברית מדווחים כי חוקרי משטרת ניו יורק עצרו גבר כבן 35 בחשד למערבותו בהיעלמות הילד היהודי-חרדי לייבי קלצקי שנעדר מיום שני. על פי הדיווחים, החשוד הוביל אותם אל הגופה, שבותרה והושלכה למכולות אשפה המרוחקות שלושה קילומטרים זו מזו

(29 שניות)

הסוף לתעלומה? יומיים לאחר שנעלם הילד היהודי-חרדי לייבי קלצקי בשכונת ברוקלין בניו יורק, דווח היום (רביעי) כי גופתו של בן ה-9 בותרה לשתיים והושלכה למיכלי אשפה בשני מקומות שונים. על פי דיווחים בעיתונות המקומית, במשטרה פתחו במצוד אחר חשוד במעשה.

 

על פי הדיווח ב"ניו יורק פוסט", משטרת ניו יורק פשטה בשעות הבוקר המוקדמות על בית באזור קנסינגטון, בו מתגורר גבר בן 35 החשוד במעורבות במעשה. על פי הדיווח ב"ניו יורק פוסט", צוותי החקירה סרקו את תיעוד מצלמות האבטחה סמוך לאזור הקייטנה ובה איתרו רכב בצבע זהב. החשוד אותר באמצעות מעקב אחר כרטיס האשראי שלו ובעזרת תיעוד במצלמות אבטחה והרכב נמצא ליד ביתו.

 

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של חדשות 10 »

 

על פי הדיווח, החשוד הוא זה שהוביל אותם אל מקום הימצאן של חלקי הגופה. החוקרים ההמומים מצאו את גופתו של הילד בשתי מכולות אשפה הנמצאות מרוחקות כשלושה קילומטרים זו מזו. חלק מגופתו נמצאה כשהיא בתוך מזוודה שהושלכה לאשפה. חלקי גופה נוספים נמצאו בביתו של החשוד.

הילד נראה לאחרונה ביום שני כשהוא עוזב קייטנה שבה שהה. זו הייתה הפעם הראשונה בה עשה את הדרך מהקייטנה לביתו לבדו. התיעוד האחרון שלו במצלמות האבטחה באזור היה כאשר הלך מאחורי גבר מזוקן הלבוש בחולצה לבנה ומכנסיים שחורים. לאחר היוודע דבר היעלמותו, החלו במשטרה ומאות מתנדבים לתור ברחובות הנמצאים בין הקייטנה לביתו של הילד חיפוש אחריו. גם ה-FBI לקח חלק בפרשה והשתתף בחיפושים. משפחתו אף הבטיחה פרס של 100 אלף דולרים למי שימסור מידע שיוביל למקום הימצאו.

 

"אף פעם לא ראיתי קהילה השרויה בדיכאון כמו עכשיו", אמר דב היקינד, נציג באסיפה הכללית של ניו יורק ושותף לחיפושים, בראיון לתחנת רדיו מקומית. "מי שעשה את זה צריך להיות חולה באופן שלא יאמן", הוא הוסיף וציין כי החשוד במעשה הוא יהודי.