ארה"ב: בן 8 שרד 11 ימים לבדו לאחר שאימו מתה בבית

בעל חנות מכולת שהבחין בילד מנסה לקנות מוצרים באמצעות כרטיס האשראי של האם בירר עימו איפה היא נמצאת והילד ענה לו כי "היא במקום יותר טוב". הילד סיפר כי ניסה להחיות את אימו כמה פעמים על ידי שלחץ על חזה, ככל הנראה בניסיון לבצע בה החייאה

ילד כבן 8 שרד לבד בביתו כ-11 ימים לצד גופת אימו המתה, עד שסיפר לחנווני מודאג כי אימו "נמצאת במקום טוב יותר". לטענת הרשויות הילד הצליח לשרוד ככל הנראה לאחר שניזון במשך שבוע משאריות אורז יבש.

הילד ואמו עברו להתגורר במישיגן, בפרברי העיר דטרויט לאחר שעברו מלואיזיאנה שספגה את נזקי ההוריקן קתרינה בשנת 2005.

החנווני שחשף את הסיפור סיפר כי במהלך כמה ימים ביקר הילד החנות המכולת השכונתית שברשותו כ-4 פעמים, לפעמים כשהוא לובש רק פיג'מה בקור המקפיא. "ניסיתי לברר עימו, ללא הועיל, היכן אימו". במהלך ביקורו הראשון בחנות קנה הילד במזומן חלב חטיפים ולחם.

חששו של המוכר גבר, לטענתו, בביקור הרביעי של הילד שבו ניסה לקנות סל מוצרים שכלל גם בשרים באמצעות כרטיס האשראי של האם. בעל החנות ביקש לדבר עם האם וזה ענה לו כי היא "נמצאת במקום טוב יותר". מאוחר יותר סיפר לו בן ה-8 כי הוא ניסה להחיות את אימו כמה פעמים על ידי שלחץ על חזה, ככל הנראה בניסיון לבצע החייאה. "הושבתי אותו בחנות ונתתי לו שוקו בזמן שקראתי למשטרה".

הילד חונך בבית על ידי אימו. לא היו לו אחים ואביו נפטר שנים קודם לאירוע. הוא הועבר לטיפול רשויות הרווחה עד שתצליח המשטרה לאתר את קרוביו.