חשד: אב נהג לאנוס את בתו הקטינה והכניס אותה להריון

ההתעללות נחשפה כאשר הנערה בת ה-13 חשה ברע ונלקחה על ידי אמה לבדיקות רפואיות, שגילו שהיא הרה. הרופאים התעקשו לגלות עם מי קיימה הנערה יחסים ואז סיפרה שנאנסה על ידי אביה. זה הודה במעשים בחקירתו ויובא להארכת מעצרו מאוחר יותר

חשד לאונס מזעזע ביפו: תושב העיר בשנות ה-40 לחייו נעצר היום (חמישי) בחשד כי נהג לאנוס את בתו בת ה-13 ואף הכניס אותה להריון.

הסיפור המחריד התגלה כאשר הקטינה החלה לסבול מבחילות ואמה לקחה אותה לבדיקה רפואית. תוצאות בדיקות הדם שערכו גילו כי הנערה הרה. בגלל גילה הצעיר של הנערה התעקשו הרופאים לברר את זהות אביו של העובר ונחרדו לגלות כי מדובר באביה של הנערה שנהג, כאמור, להתעלל בה.

אמה של הצעירה שליוותה אותה לבדיקות אף היא הרתה לבעלה. בהמשך הובהלה הצעירה לבית החולים ולשם הוזעקו חוקרי המשטרה אשר גבו ממנה עדות ראשונית. האב המתעלל נעצר, נשבר בחקירתו וסיפר כי אכן נהג לאנוס את בתו. הוא יובא בהמשך היום להארכת מעצרו.

מנתונים שפרסמה המשטרה בחודש אפריל האחרון עלתה תמונה עגומה בכל מה שקשור לעבירות מין שבוצעו כלפי קטינים בתוך המשפחה. על פי הדוח, ברבעון הראשון של שנת 2008 חלה עליה של 13% בעבירות מין מהסוג הזה. מדובר ב-123 מקרים, לעומת 109 בתקופה המקבילה אשתקד.

למרות העלייה המדאיגה, במקרי התקיפה נגד קטינים בתוך המשפחה דווקא חלה ירידה של 15%. בחודשים ינואר עד מרץ השנה נפתחו 475 תיקים לעומת 559 תיקים בשנה שעברה. משכלול של הנתונים עולה כי בסך כל עבירות התקיפה - נתון הכולל גם את עבירות המין - נרשמה ירידה של 11%