הרצליה: הולך רגל נהרג מפגיעת מכונית

התאונה הקטלנית אירעה בשעות הבוקר המוקדמות, עת גבר בן 60 ניסה לחצות את הכביש - ורכב פרטי פגע בו. לפרמדיקים של מגן דוד אדום שהוזעקו לזירת האירוע לא נותר אלא לקבוע את מותו

הולך רגל כבן 60 נהרג הבוקר (חמישי) מפגיעת מכונית ברחוב משה דיין שבהרצליה. הגבר ביקש לחצות את הכביש ונפגע פגיעה קטלנית ממכונית פרטית. לצוות מד"א שהוזעק לזירת האירוע לא נותר אלא לקבוע את מותו של הולך הרגל. חוקרי תאונות הגיעו למקום והמשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע.

אמש נפצעו קשה אם ובתה בת הארבע בתאונת דרכים סמוך לשוהם, זאת לאחר שהרכב בו נסעו השתיים, התנגש באוטובוס ריק מנוסעים, על כביש 444 לכיוון ירושלים.

ניידות טיפול נמרץ של מד"א שהוזעקו למקום פינו את השתיים להמשך טיפול רפואי לבית החולים תל השומר. במשטרה פתחו בחקירת נסיבות התאונה.

בתאונה נוספת שאירעה אחר הצהריים בגליל העליון נפצעו ארבעה בני אדם קל ובתאונה אחרת בקריית שמונה נפצע בינוני גבר בן 59.

בתחילת חודש ספטמבר פרסמה עמותת "אור ירוק" נתונים לפיהם חלה עלייה של 6% במספר ההרוגים בתאונות דרכים בשנת 2008 בהשוואה לאותה תקופה אשתקד. מנכ"ל העמותה, שמואל אבואב שאמר "29,997 איש מצאו את מותם בתאונות דרכים מאז הקמת המדינה. המספר הזה הוא בלתי נתפס. השכול הכה ב-30,000 בתי-אב בישראל ואיש אינו פוצה פה ומצפצף. 30,000 הרוגים על הכבישים והממשלה לא עוצרת".