כתב אישום חמור: אם ניסתה לרצוח תינוקה 5 פעמים

אם בת עשרים נאשמת בניסיון לרצוח את בנק התינוק בחניקה - חמש פעמים. מכתב האישום עולה כי נסיונות הרצח של האם גרמו לאישפוזו של התינוק בבית החולים. עוד עולה, מכתב האישום כי האם ניסתה שוב לחנוק את בנה במהלך אישפוזו

(1:44 דק')

כתב אישום הוגש הבוקר (חמישי) לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה נגד אם בת 20 בגין חמישה מקרי ניסיון רצח של בנה התינוק בן שמונה חודשים. מכתב האישום המזעזע אותו הגישה עו"ד רונית פוזננסקי מפרקליטות מחוז מרכז עולה, כי האם חנקה את בנה התינוק בכמה הזדמנויות וגרמה לאישפוזו בבית החולים.

המקרה הראשון אירע "במהלך חודש יוני 2008, במועד אשר אינו ידוע במדויק למאשימה, הרימה הנאשמת את הקטין מרצפת הסלון, הושיבה אותו על ברכיה כשפניו מופנות אליה, תפסה את צווארו באמצעות ידיה והחלה לחנוק את הקטין עד אשר פניו הכחילו והוא הפסיק לנשום".

לאחר מכן התקשרה האישה אל בעלה ואמרה לו כי בנם הפסיק לנשום, זה הזמין אמבולנס והתינוק פונה לבית החולים שניידר בפתח תקווה.

עוד עולה מכתב האישום כי האם אף ניסתה לחנוק את בנה במהלך אישפוזו ואז "הזעיקה הנאשמת את הרופאה ששהתה במחלקה וביקשה ממנה להזדרז שכן הקטין מת".

בבקשה להארכת מעצרה של הנאשמת עד תום ההליכים נכתב כי "מחוות הדעת הפסיכיאטרית, אשר נערכה על ידי ד"ר אלטמרק מטעם הפסיכיאטר המחוזי, עולה כי המשיבה כשירה לעמוד לדין". משפטה צפוי להתחיל בקרוב.