ההורים התעללו ב-10 ילדיהם

אב חוזר בתשובה מבני ברק שפך שמן רותח על ידיה של ילדה שהתחצפה והכה באגרופים תינוקת בת 3 חודשים. שלושת הילדים הבוגרים יספרו את סיפורם הערב ב"שומר מסך"

עוד לא נרגענו מתפיסתו של "הרב" אליאור חן, החשוד בהתעללות קשה בילדים וכבר נחשפת פרשה חדשה של התעללות שיטתית ומתמשכת בילדים ממשפחה חרדית.

(24 שניות)

מדובר במשפחה של הורים שחזרו בתשובה, בת עשרה ילדים מבני ברק, שחינכו את הילדים לצייתנות דתית קיצונית.

הילדים תארו את ההתעללות הקשה וסיפרו שהאב שפך שמן רותח על ידיה של ילדה שהתחצפה והרביץ בחגורה עד זוב דם לילדה שקנתה סוכריה במכולת בלי רשות, הכה באגרופים ונתן מכות רצח לתינוקת בת שלושה חודשים והכריח ילד הלוקה בסוכרת נעורים לצום ביום כיפור, מה שגרם להתמוטטות הילד ואשפוזו לשלושה שבועות בבית החולים.

במסגרת התוכנית "שומר מסך" שתשודר הערב ב-21:00 בערוץ 10, יובאו עדויותיהם של שלושה מהילדים הבוגרים של המשפחה שברחו מההורים המתעללים כשהיו בני 15. במהלך השנים הם חיו במוסדות וכעת הם מבקשים שיעזרו לשבעת האחים הקטנים שעדיין נמצאים ברשות ההורים.

אבל לא רק פרשת ההתעללות מסעירה במקרה הזה, אלא גם טיפול המשטרה ושירותי הרווחה: בימים האחרונים ברחו מהבית שני ילדים נוספים, קטינים בני 16 ו-14. אחד הקטינים, שהגיע למשטרה להתלונן, טורטר במשך זמן רב בין השוטרים כשאף אחד מהם לא היה מוכן לטפל בו. כמה מהם אף צעקו עליו ונזפו בו. במשרד הרווחה בבני ברק אמרו שהם מכירים את הבעיה ומתקשים לטפל בה.

(47 שניות)