תדהמה באלעד: נחש חתוך בפתח ביתו של סגן ראש העיר

סגן ראש העיר הופתע לגלות שעל מפתן דלת ביתו הונחה קופסה, ובה התגלה נחש באורך שני מטרים כשהוא חתוך לחתיכות. בשלב זה לא ידוע מי אחראי למעשה, אך המשטרה החלה לחקור את נסיבות האירוע

חוש הומור חולני או איום? סגן ראש עיריית אלעד, ישראל פרוש, נדהם כשיצא אמש (שלישי) מפתח ביתו וגילה על מפתן דלתו נחש מת ומבותר באורך של כ-2 מטרים. הנחש הונח כשהוא בתוך קופסה הדומה לאריזת פיצה.

 

על פי אתר האינטרנט "כיכר השבת", השכנים נבהלו אף הם מהמחזה הבלתי שגרתי. "תחילה כלל לא היה ברור שמדובר בנחש מת וכולם חששו שהוא חי ונבהלו מאוד ברגעים הראשונים", הם אמרו.

 

בשלב זה לא ידוע מי אחראי למעשה, אך המשטרה החלה לחקור את נסיבות האירוע. לדברי מקורבי סגן ראש העיר אין לו שמץ של מושג מי עשה זאת ומה הסיבה לכך, וכי הוא מתעתד להגיש תלונה במשטרה על המעשה הנפשע.

 

בשיחה שקיים עם "כיכר השבת" אמר פרוש כי לא ברור לו האם מישהו מנסה לשלוח מסר של איום דרך זה או שסתם מדובר בכעס של מאן דהוא. לדבריו, הוא רואה את המעשה בחומרה רבה וידרוש מרשויות החוק לטפל בעניין ולמצות את הדין עם הפושע.

 

לפני שבוע הוצת רכבו של ראש עיריית חדרה, חיים אביטן, ונשרף כליל. על פי הערכות גורמי משטרה, נזרק בקבוק תבערה על רכבו של אביטן והוא עלה באש. טרם לכן, הוצת מחסן של העירייה שכלל מיצגים רבים לעדלאידע הססגונית שהוכנה לכבוד פורים.