מפורסמות מדגמנות הריון במגזינים

מדמי מור לסינדי קרופורד ועד כריסטינה אגילרה: בואו נעיף מבט לאחור על המפורסמות שהצטלמו עם בטן של הריון על שערי מגזין נחשבים. ויש גם אבא סקסי אחד

הריון הוא אחד הדברים היפים שיצר הטבע, למרות שנשים רבות מתלוננות על השינויים, שמתרחשים בגופן במהלך תשעה חודשים. מלבד בחילות, שינויי מצבי רוח, עייפות הן מרגישות כבדות, שלא לדבר על הקילוגרמים המצטברים בכל מיני אזורים בגוף.

 

דווקא בשנים האחרונות מפורסמות הוליווד, הקנאיות למראן ולגופן, מתגאות בהריון שלהן ומצטלמות לשערי מגזינים עם או בלי בגדים חושפות או לא חושפות את הבטן. הטרנד הזה, שמראה לעיתים סלבריטאיות שגופן ההריוני נראה כדיוק כמו זה של האישה ברחוב, מעלה את הבטחון של נשים בכל העולם ביחס לגופן בתקופה זו.

 

אז אם אתן נמצאות בתקופת הריון וגם אם לא, צפו בגלרית סלבריטאיות שהצטלמו לשערים מבלי להתבייש.

דמי מור: ואניטיפייר

דמי מור הייתה הראשונה שעשתה זאת, בשנת 1991, בזמן שהייתה בחודש שביעי עם הבת סקאט רו ( מבעלה לשעבר ברוס ויליס). התמונה צולמה על ידי הצלמת הידועה אנני ליבוביץ וגרמה למחלוקת גדולה ולביקורות שליליות מצד כאלו, שטענו כי המגזין הפך את דמי האם לאובייקט מיני.

 

האלי ברי: InStyle

השחקנית היפה בחרה דווקא לא לחשוף את בטנה, כנערת שער של InStyle. היא הייתה אמורה ללדת במרץ 2008, כחודש לאחר שיצא המגזין לחנויות. לה ולבן זוגה אז, הדוגמן גבריאל אוברי נולדה בת מתוקה בשם נהלה.

 

בריטני ספירס: הארפר 'ס בזאר

כוכבת הפופ הצטלמה בשנת 2006, כאשר הייתה בהריון עם בנה השני ג'יידן ג'ימס. גם בהריון הראשון היא הצטלמה עם הבטן חשופה, אך בשיער בלונדיני לעומת התסרוקת החדשה והברונטית שלה, שהוצגה כאן לראשונה.

 

כריסטינה אגילרה: מארי קלייר

למרות שזמר הפופ שמרה על הריונה באופן פרטי במשך חודשים, היא חשפה בסופו של דבר את בטנה ובתוכה ילדם  המשותף עם בעלה בזמנו ג'ורדן ברטמן, על שער גיליון ינואר של מארי קלייר, בשנת 2008.

 

ג'סיקה אלבה: לטינו

בזמן שהסרט שבו כיכבה ג'סיקה "ספיי קידס קודם בכל העולם, היא עיטרה באוגוסט 2011 את שערי המגזין "לטינו". זה היה הנושא המשפחתי הראשון אי הפעם של המגזין וג'סיקה דיברה על האמהות, תוך שהיא חושפת את הריונה עם בנה השני.

 

 

סינדי קרופורד: W

זה היה ביוני 1999, כאשר דוגמנית העל  סינדי קרופורד, הצטלמה בעירום עם בליטת בטנה ההריונית, לעטיפה של מגזין W, שכינה אותה "מלאך העירום". אחרי חודש, היא ילדה את בנה הראשון פרסלי.

 

מריה קארי: חיים וסגנון

בהריון עם תאומים, הצטלמה הדיוה הגדולה (תרתי משמע)ומדגמנת בטן עירומה על שער מגזין "חיים וסגנון" בשנת 2001 בחודש אפריל. היא אמרה אז למגזין, "המטרה הסופית שלי הייתה לחלוק רגע אישי מאוד עם המעריצים האמיתיים שלי".

 

היידי קלום: ויטאלס

מכוסה בכותנת לבנה, שחושפת רק מעט מאיבריה ההריוניים, הצטלמה דוגמנית העל היידי קלום, כאשר הייתה בהריון עם בנה הנרי. היא ילדה אותו בספטמבר 2005, וכמה חודשים אחרי כבר צעדה על מסלול התצוגה של ויקטוריה'ס סיקרט.

 

ברוק שילדס: ווג

התמונה של השחקנית ההריונית ברוק שילדס, הייתה התמונה הראשונה של אישה בהריון על שער מגזין ווג. היא צולמה על ידי הצלמת הנודעת אנני ליבוביץ, שצילמה כמה שנים לפני כן את דמי מור.

 

פטריק דמפסי: לייף

השער של המגזין לייף הנחשב, הרוויח ביושר ציון לשבח וזכה לתשואות בזכות השחקן פטריק דמפסי כוכב "האנטומיה של גריי". שהצטלם עם בליטת בטנה של אשתו ג'יליאן בינואר 2007. הכותרת: "האבא הסקסי חי". כמה הולם. 

 

סלבריטאיות הריוניות בשנת 2012

כל הדרכים להרדים תינוק

היתרונות של שאיבת חלב אם לבקבוק

שילוב של הנקה והאכלה מבקבוק

בקבוק המשלב הנקה והאכלה