אהבה חורפית

הצצנו מקרוב על קולקציית החורף של קסארה ומצאנו חמש סיבות להתאהב בה במבט ראשון. רוצים לראות גם? הנה זה בא

להגיע לסטודיו של בית האופנה קסארה זו התרגשות. למה התרגשות? כי חוץ מחשיפת הקולקציה החדשה שכמעט ברובה מבטיחה להיות מוצלחת, יש שם תחושה של ארון בגדים ענק בתוך הבית הכי חמים ומזמין שיש. האחים מיטל רדלי ויניב שאלתיאל, הבעלים ומעצבי המותג הם שני אנשי האופנה הכי נלהבים בתעשייה. הם חושפים את הקולקציה העכשווית כשהם מלטפים אותה באהבה וצורחים את ההסברים על גלגולם של הפריטים.

 

קל להתאהב בקולקציה של קסארה וקל עוד יותר להפוך את כולה כמעט לגרדרובה הפרטית כשיותר מזה פשוט לא צריך כלום. הפריטים, ברובם, חפים מגחמות טרנדיות ויכולים להיות רלוונטיים בכל הזדמנות, גם בחורף הבא.

 

קבלו חמש התאהבויות קטנות שכדאי לאמץ למלתחה:

1. הסריגים - מטופלים, מעוצבים בגזרה הנכונה, מלטפים ופשוט יפים.

2. שמלות ערב - קשה להאמין שלא עומד מאחוריהן מעצב על של שמלות יוקרה. הן נועזות, עדכניות, סקסיות בטירוף ומעוצבות כך שיתאימו כמעט לכל מבנה גוף.

3. דמוי עור - אי אפשר להתחמק ממנו העונה אבל רצוי, אם כבר, לבוש אותו נכון ובגזרות מחמיאות. ממש כמו שעשו בקסארה.

4. המעילים - סיומת פפילום דווקא כשגזרת המעיל רחבה, שרוולים רחבים באורך 4\3, בדים רכים ויחד עם זאת חזקים מספיק כדי להחמיא ולהעניק לגוף את המראה הנכון. בקיצור, שווה למדוד.

5. המראה הצבאי - אבל לא מהסוג שכבר מתחיל להיות שחוק. שמלה-חולצה מכופתרת בירוק זית, ז'קט גנרל ומכנסי חאקי מבריקות בשתי גזרות - סקיני ובויפרנד שחייבים בארון.