צפו: פורסקוור בפרסומת לסקס בטוח

חשבתם שאפשר לעשות צ'ק אין רק במסעדות? פרסומת פינית חדשה של הוועד למלחמה באיידס מצאה מקום חדש ואינטימי שאולי אחרים ביקרו בו קודם

ריק

זוכרים את הפרסומות המיתולוגית של הוועד הישראלי למלחמה באיידס עם הקריין שאומר "כשאת שוכבת עם החבר שלך, את שוכבת גם עם החברה שלו לשעבר ועם החבר שלה לשעבר..."? ובכן, קבלו גרסה עדכנית לסרטון ההוא שהופק על ידי קרן HIV בפינלנד, אבל מתייחס לאותה נקודה: סקס לא מוגן הינו דבר מסוכן.  

 

הוועד הפיני למלמחה באיידס הפיק שני סרטונים - אחד שפונה לגברים ואחד לנשים. בכולם יש טוויסט זהה - ברגע האמת מופיעה הודעה של פורסקוור (רשת חברתית מבוססת מיקום) "קתי מילס הייתה פה וכך גם עוד 34 אנשים". הסרטון ההפוך שפונה לגברים, מסמן את האישה ואת כמות האנשים ש"ביקרו" אצלה.

 

הפרסומות הופצו לקראת יום האיידס הבינלאומי שיחול ב-1 לדצמבר. על פי הנתונים של הוועד למלחמה באיידס, מחצית מכלל האנשים שחיים עם HIV בעולם הם צעירים בגילאי 15-24. כמחצית מבני ה-15 כבר קיימו יחסי מין. מדי יום מתגלים בעולם למעלה מ-7000 נשאי HIV חדשים, לפחות אחד מהם הוא ישראלי. בשנים האחרונות חלה עלייה במספר הנדבקים וירידה בגיל בגילאי הנדבקים.  

  

<iframe width="450" height="253" src="http://www.youtube.com/embed/qhLKpmXrbCY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

>>>שוברים שיאים: התחתנו 22 פעמים 

>>>זה לא נקרא לבגוד: הכל על יחסים פתוחים

>>>צפו: התינשאי לי? ממש ממש לא!