איך את מחזיקה את התיק שלך?

על הכתף בקרוס, על פרק היד, באחיזה או מתחת לזרוע. דניאלה להבי משיקה קולקציית תיקים עם קריצה חורפית ואפשרויות אחיזה שיגרמו לכולן להתאהב

אם פעם היו נוהגים לשאול מה אתן מחזיקות בתיק, היום זה כבר פחות רלוונטי. מה שבאמת מעניין הוא איך אתן בוחרות לאחוז בו. אם תעצרו לרגע ותחשבו על זה תגלו שיש לכל אחת את סגנון האחיזה המסוים שלה, המיוחד לה, האהוב עליה. וזה, אגב, מה שמוביל ברוב המקרים לבחירה של התיק הבא. הנטייה הטבעית היא לבחור בתיק שיש אפשרות לאחוז בו בדיוק כמו שאוהבים או רגילים.

 

אם תשאלו את מעצבת התיקים דניאלה להבי, מהו אופן האחיזה האהוב עליה, תגלו שדווקא היא פחות אוהבת "ללבוש" תיקים עם רצועות - קצרות או ארוכות, ואת התיקים שלה היא אוהבת לאחוז ביד. את היד האוחזת היא אוהבת ללפף ברצועה רחבה, צמודה יחסית לתיק. והמראה המתקבל הוא כמו לענוד את התיק. זה סגנון שלה.

 

את קולקציית התיקים של להבי אפשר לזהות ממרחקים. כתב היד הברור שלה מוטבע היטב על הטקסטורות הנבחרות, הבחירה בעורות המשובחים, הצבעוניות הלא שגרתית ובעיקר הרצועות. קולקציית החורף החדשה שממשיכה את הקו האורבני, הנקי והמוכר, מקבלת גם טוויסט של צבעוניות חדשה ומפתיעה של ירוק זבוב, מרקמים מחוספסים של קשקשי דג, חיבור מדויק וקשוב לטכנולוגיה החדישה שנכנסת לתיקים כמו האייפד וכמובן הרצועות. כל הרצועות, כולן. ראיתן תיק, אהבתן אותו, אופן האחיזה שלכן בתיק לא ימנע מכן לוותר עליו. התיקים, ברובם, מציעים אבזור נסתר של רצועות, דקות או עבות וכל מה שנותר הוא פשוט לבחור איך לאחוז בו.