מדעי היופי: איפור נכון לסטודנטיות

שנת הלימודים האקדמית נפתחת היום וזו סיבה טובה לעשות סטיילינג לסטודנטיות ונתחיל מהפנים. כך תתאפרי על פי הפקולטה בה את לומדת

שנת הלימודים האקדמית נפתחת ואלפי סטודנטיות, עומדות להציף את רחבת הדשא ובנייני הפקולטה השונים. מדי שנה האוניברסיטאות והמכללות, נראים כמו מסלולי אופנה של אופנת רחוב שיקית ומסוגננת.

 

האיפור הוא חלק מהטאץ' הבלתי נפרד של הסטודנטית. ראשית, לכולן צריכים להיות בתיק האיפור מוצרים בסיסיים כמו, מייק אפ קליל, מסקרה שחורה או חומה, אייליינר או עיפרון עיניים, סומק או ברונזר משזף בגוון טבעי וכמובן ליפגלוס או שפתון עם לחות לשפתיים.

 

הסגנון צריך להיות טבעי, כאשר מטרתו להדגיש את התווים היפים ולטשטש פגמים, במידת הצורך. לכן חשוב לבחור תכשירים במראה טבעי, בגוונים הרמוניים שלא יתנגשו עם הגוונים הטבעיים ולא ישוו מראה מבוגר או גס. ככל שיום הלימודים ארוך יותר, כך כדאי לבחור במוצרים עמידים יותר לאורך זמן.

 

לרגל שנת הלימודים החדשה, מעניקה איריס אגיב, מנהלת ההדרכה של לנקום, קווי מתאר כלליים המתאימים לסטודנטיות לפי החוגים השונים.

החוג לאומנות

הסטודנטיות בפקולטה לאומנות, כשם שנפשן מיוחדת והן יצירתיות, יכולות להדגיש את היצירתיות שלהן גם במראה האיפור היומיומי. הן מורשות לבחור בגוונים ססגוניים ובשילובים יצירתיים ומקוריים, צלליות תוססות, שפתון בגוון מקורי ובולט וכדומה.

 

סטודנטיות לרפואה

הסטודנטיות לרפואה הנמצאות חלק מהזמן בחדרים אפורים ולובשות מדים ירקרקים, צריכות לבחור בגוונים חיוניים: אפרסקיים או ורודים. זה על מנת כדי לעורר מעט את המראה המתקבל. בשום פנים ואופן אסור לבחור בגוון ירקרק או אפור בצללית.

 

השהייה הממושכת במסדרונות בית החולים עשויה ליצור תחושה אפרפרה ומראה עמום בעור, אך כיוון שלעולם לא תוכלו לדעת את מי תפגשו על הדשא בקמפוס, חשוב שתמיד יהיה לכן בהישג יד, גלוס מנצנץ או סומק בקרם, לשיפור המראה באופן מיידי.

הפקולטה למשפטים

אם התקבלתן לפקולטה למשפטים, הרי שכשם שאתן מתרגלת את חדות הלשון, כך חשוב להקפיד על איפור ברור ומדויק, בלי יותר מדי משחקים וגוונים. אייליינר שחור ומסקרה ושפתון אדום, הם הלוק המנצח מול כל מרצה או שופט, בוקר או ערב וכאן אין מקום לטעויות. אם השפתיים אינן מושלמות, וותרו על השפתון האדום ובחרו בשפתון בגוון דובדבן טבעי בינוני, לא כהה מדי ולא בהיר מדי. כך יישמר המראה האלגנטי והמתוחכם.

הפקולטה לתקשורת

סטודנטיות בפקולטה לתקשורת צריכות לזכור כי גם מראה האיפור שלהן משגר משהו החוצה. מדובר בדרך כלל בנשים שאין להן בעיה להדגיש או להחצין ולכן רצוי, שיתמקדו בהדגשת תווי הפנים היפים ובהסתרת תווים פחות מושלמים. יש להדגיש או את השפתיים או העיניים, אך לא גם וגם.  

הפקולטה למדעי הרוח

את הסטודנטיות במדעי הרוח אפשר לחלק לשני סוגים: אלו המחוברות לקרקע ומאד אוהבות אופנה ואביזרים. הן תמיד תיראנה במיטבן ולכן כדאי להן להתאפר בקלילות: תיחום עיניים, מסקרה, סומק קליל וחיוני ושפתון בגוון טבעי ניוד.

הסוג השני של תלמידות מדעי הרוח, מחובר יותר לרוח ופחות לקרקע. הן אלו שברוב המקרים יסתובבו כמעט ללא איפור וירגישו נוח מאד עם זה.

 

כדאי להן להשתמש בתחליב לחות עם גוון של מקדם הגנה, כדי ללחח את העור, לשמור עליו מפני החשיפה לשמש (ההפסקות על הדשא) ולהעניק לו מעט צבע.

איפור חזק בעונת מעבר

הפקת אופנה: הישרדות ביוטי VIP 

הטרנדים לאיפור בסתיו הקרוב

סרום לטיפוח העור

פנים זוהרות באמצעות שימר

כך תיצרי לעצמך מראה טבעי