סיכום יופי: קייטי פרי בציפורניים של ליל הקדושים

קייטי פרי מאמצת נייל ארט עם אלמנטים של ליל הקדושים, סיינה מילר באיפור טבעי וג'ניפר הדסון מחקה את תספורת וויטני: כל המראות הלוהטים השבוע בהוליווד

ציפורני ליל הקדושים | קייטי פרי

למה אהבנו: קייטי פרי, מלכת הנייל ארט על השטיח האדום, הגיעה לארוע בו הופיעה עם ציפורניים מקושטות בסגנון מפחיד של ליל הקדושים. כל אצבע משוחה בציור או תמונה אחרת: ממתקים, סוכריות תירס, רוח רפאים, קורי עכביש, עטלפים על רקע כתום.

תסרוקת מנופחת | מריאן קוטלרד

למה אהבנו: השחקנית היפה הופיעה בפסטיבל סרטי BFI, לאירוע רשמי בשיער מנופח, פרוע ובעיקר לא צפוי. הסגנון משלב את הטרנדים של הסיקסטיז עם קצת ניינטיז. החלק העליון של השיער מוחזק בסיכה למעלה ולאחור ומהדק גם פוני מורם. שנות השישים לא היו מעולם כאלו זרוקות.

 

 

המראה הטבעי | סיינה מילר

למה אהבנו: אין כמו לוק טבעי, במיוחד אם את יפה בלי איפור ונראית מדהים במראה של "הרגע קמתי מהשינה". וזה לא שאין שום איפור על פניה של סיינה ההורסת, אבל הכל כל כך מעודן: איליינר דק, סומק ורוק שכמעט אינו נראה ושפתון ורוד בגוון ניוד.

   

תסרוקת וויטני יוסטון | ג'ניפר הדסון

למה אהבנו: ג'ניפר הדסון הלכה עד הסוף, כאשר שרה במופע מחווה לוויטני יוסטון המנוחה. היא אימצה את תסרוקת התלתלים המפורסמת מהקליפ של וויטני משנות השמונים, "I Want to Dance With Somebody", רק במקום בלונד בצבע החום שוקולד הטבעי שלה.  אנחנו היינו מאד שמחים לרקוד עם ג'ניפר. 

 

קוקו גבוה | ליאונה לואיס

למה אהבנו: ליאונה האקזוטית נראתה קורסת תחת עומס הקוקו גבוה, אותו אימצה בטקס חתימות על אלבומה החדש. הקוקו נאסף בשיער ארוך (תוספות), גולגל בקצוות במקום גומייה, הודק היטב והעניק לזמרת מראה לגנטי אך שובב.

 

כריסטינה אגילרה בשיער צבעוני

קרלי ריי ג'ספן חתולית

ג'ניפר לופז חייתית

פיפה מידלטון בשיער שופע

סיכום יופי: קייט בקינסוול בקוקו גבוה

כוכבת באטמן בלוק של אימפריית הפשע

אן התווי מחקה את אודרי הפבורן

קייטי פרי מדביקה אבנים בריסים

בלייק לייבלי מחקה את ג'סיקה ראביט

סיכום יופי: מילה קוניס מעושנת