עוצר נשימה: לופט מעוצב ביפו

אורווה מימי הבריטים ששימשה את בעליה כמחסן ולאחר מכן נגריה, הפכה בעזרת מעצבת עם חוש אומנותי ללופט מדהים השומר על רוח העבר בשילוב של נגיעות מודרניות

מעצבת הפנים, אביב קופלר מ 72 גג"-עיצוב ושיפוץ בזמן שיא", התבקשה לעצב לופט מדהים על צוק הנושק לחוף הים של יפו. הצוק נוצר, לאחר שהבריטים, ניסוי לייבש את הים וחצבו ארבע אורוות של סוסים, ליד בית הכנסת. לימים נבנו מעל האורוות דירות מגורים. כל בעל דירה קיבל "אורווה", ששימשה אותו כמחסן.

 

לופט זה בנוי מכורכר ,עם קשתות הנישאות לגובה 5.8 מטר על שטח של 62 מ"ר וכולל גם גלריה שנבנתה לא מזמן בשטח של 24 מ"ר. הוא שימש כנגריה במשך 30 שנה ולאחר מכן כמחסן לריהוט הודי. בסופו של דבר הוחלט להסב את המקום למגורים ובראשונה הוכנסו חשמל ואינסטלציה למקום.

 

 

אמבטייה מברזל

הגלריה הוסבה לחדר שינה ובתוכה אמבטיית יציקת ברזל, שעומדת על רגליים(כ-100 ק"ג) ועברה שיפוץ רציני מאד. נמצאו סורגי חלונות מבתים, שפורקו והפכו למעקה לגלריה בתוספת סורגים המשמשים כמתלה לסירים במטבח.

 

בקומת הכניסה נבנה חדרון למקלחון, כיור ואסלה. הכיור הוא למעשה קערת אמייל עם ברז משוק הפישפשים שנצבע בזהב. הכיור עומד על ארון הודי, שצויר ונצבע על ידי אביב.

 

 

 

 

מטבח ישן שחודש

המטבח נבנה מארונות ישנים וקיימים, ארון כלים גדול נחלק לשניים, כאשר החלק העליון משמש כבר ועל החלק התחתון הוכנס משטח נירוסטה עם כיור.

 

 

  

הצצה לבית מדהים בעין כרם

דירה מעוצבת בנאות אפקה

פנטאהוז לדוגמא בסקיי נתניה

דירה מעוצבת בצפון תל אביב

דירת לופט מעוצבת בתל אביב

בית קרקע מעוצב בבינימינה

הצצה לדירה מעוצבת באם המושבות

הצצה לדופלקס ברמת אביב ג

בית מעוצב בפרוייקט יוקרה

לגור ביוקרה: בתים מפוארים להשכרה

בית מפואר ברמות השבים

לעוד בתים יפים>>>