פתיתי טיפוח: להריח כמו תינוקת

וגם: לתקן את האיפור ברגע, להתאפר כמו קארין רויטפלד ולהתפנק במוצרי יוקרה תוך תרומה לקהילה. נשנושי יופי חדשים שלא בטוח שאתן צריכות, אבל בכל זאת לא כדאי לפספס

1

מה? Pink Ribbon - שני מארזי יוקרה מבית אסתי לאודר המושקים במהדורה מוגבלת בחודש אוקטובר כחלק מקמפיין המודעות לסרטן השד המסורתי של החברה. מארז אחד כולל סט שפתון וליפ-גלוס שנבחר על ידי אוולין לאודר ואליזבט הארלי ומארז שני כולל סרום מטפח מעוטר במחזיק מפתחות עם תליון.

למי? לכל אלו שבאמת אכפת להן. שאוהבות קוסמטיקה, נושמות קוסמטיקה ומבינות שרכישת המארז המיוחד הוא WINWIN  שכן כל ההכנסות ממחירתו יועברו לאגודה למלחמה בסרטן.

כמה? 675 שקלים למארז עם סרום, 185 שקלים למארז השפתונים.

איפה? בנקודות המכירה ברשת סופר פארם.

 

2

מה? צלליות ולק מקולקציית האיפור החורפית של איב סאן לורן הומגדרת על פי אמן האיפור של המותג,  לויד סימונדס, "שיגעון החאקי".

למי? לחובבות המראה הצבאי שמבינות עניין ומוכנות ללכת איתו עד הסוף.

כמה? רביעיית צלליות - 300 שקלים. לק - 90 שקלים.

איפה? ברשתות הפארם ובפרפומריות.

 

3

מה? שפתון בגוון Tropical Mist (ניוד שקוף) מקולקציות המוצרים שעיצבה עורכת ווג לשעבר, קארין רויטפלד. 

למי? למעריצות מושבעות של אייקון האופנה הידועה בחיבתה האובססיבית לאיפור מעושן וכבד בעיניים. בכל זאת, צריך משהו נקי שיאזן את השפתיים.

כמה? 95 שקלים.

איפה? ברשת חנויות MAC.

 

4

מה? Make Up Eraser Pen - עט לתיקוני טעויות איפור. המוצר מכיל מסיר איפור (גם עמיד במים) ו"משחרר" כמות מדודה של חומר לתיקון ה"תקלה" מבלי לפגוע בשכבת האיפור שמתחת.

למי? לאילו שממהרות ונוטות "ללכלך" את אזור העיניים, למתאפרות ברמזור ולסתם פרפקציוניסטיות.

כמה? 59 שקלים.

איפה? ברשתות הפארם ובפרפומריות.

 

5

מה? ICON MUSK OIL  מבית ג'ייד - בושם מרוכז בניחוח מאסק.

למי? לא מדובר בחידוש מרענן - בשמי המאסק הציפו את השוק מזמן ורובם זהים. חובבות הניחוח המתקתק-טלקי שמזכיר ריח עדין של תינוק בוודאי ישמחו לדעת שעוד בושם התווסף להיצע.

כמה? א.ד.פ 50 מ"ל ב-200 שקלים.

איפה? ברשתות הפארם ובפרפומריות.