בתים מסביב לעולם: הבית הכי גדול בארה"ב

הצצה לארמון ורסאי האמריקני - הכי גדול, הכי מפואר, הכי נוצץ וגם הכי לא גמור. אחרי שהושקעו בו 75 מיליון דולר, עדיין חסרים כ-30 מיליון כדי להגיע לקו הסיום

הוא נקרא ה"ורסאי של אמריקה", כי רק ארמון ורסאי כנראה יכול להשתוות לגודל ולפאר של הבית הזה באורלנדו, פלורידה. בעלי הבית הם דיוויד סיגל (76) ואשתו ג'קי (46) מלכת יופי לשעבר. יש להם 7 ילדים ועוד אחת מאומצת. הם התחילו  לבנות את בית חלומותיהם בתקווה שיום אחד הוא יהפוך להיות הבית הגדול ביותר בארה"ב. בינתיים, הם גרים לא רחוק משם, באחוזה גדולה שעלותה 7 מיליון דולר וגודלה 2,400 מ"ר.

 

הבית במספרים: גודלו של השטח עליו עומד הבית הוא כ-8,400 מ"ר (שזה כמו 23 פעמים הבית שלך קים קרדשיאן). הבית בנוי מבטון ויצופה כולו מבחוץ בשיש שמיובא מאיטליה. גובהו של הבית כ-21 מטר. יש בו 30 חדרים, 13 חדרי שירותים, 10 מטבחים, חניון ל-20 מכוניות ומרתף יינות עם מקום ל-20 אלף (!) בקבוקים. דלתות הכניסה עשויות מעץ מהגוני ברזילאי נדיר והן בגובה 6 מטר. יש בבית 160 חלונות ורק המסגרות שלהם עלו 4 מיליון דולר. עד כה המשפחה השקיעה בבית 75 מיליון דולר ועוד היד נטויה. רק שני שלישים מהבית נבנו עד כה ומשפחת סיגל תהיה חייבת להשקיע עוד כ-30 מיליון דולר כדי לסיים אותו לגמרי.

 

מה בפנים? כדי שהבית יהיה דומה לארמון ורסאי הצרפתי, יש בו הרבה זהב, עמודי שיש ונברשות ענק נוצצות. יש שטוענים שכל הכסף שבעולם לא יהפוך את הבית של משפחת סיגל לארמון, כי עדיין מדובר בתוצר של טראש וטעם רע. ברגע שהבניה תסתיים, יהיה לילדי משפחת סיגל אגף משלהם בוורסאי, יחד עם אולם קולנוע משוכלל, מרכז מחשבים וגם אולם באולינג, משטח החלקה וחדר כושר.

 

ספיישל לאורחים: הבית עדיין לא גמור וכנראה שבנייתו לעולם לא תסתיים, אלא אם כן מישהו ישים עליו עוד 30 מיליון דולר. בפסטיבל סאנדנס האחרון, הוקרן סרט דוקומנטרי בשם "מלכת ורסאי" על משפחת סיגל והבית המשוגע, הנה הטריילר של הסרט:

 

<iframe width="450" height="253" src="http://www.youtube.com/embed/AdJYzgJ4CwI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

לינקים

בתים מסביב לעולם: בית חללית בארה"ב

 

בתים מסביב לעולם: בית הפוך בפולין

 

תים מסביב לעולם: הבית של קים קרדשיאן 

 

>>> בחזרה לערוץ לייף סטייל