BETA

ייעוץ מיני: למה אני לא מצליח לספק אף אחת?

וגם: מה קורה כשמקיימים יחסי מין לא מוגנים. נילי פירסט, היועצת המינית שלנו עונה לשאלות שמעסיקות את כולם

הפניה למייל

יש לכם גם שאלה? שלחו אותה למייל: Lifestyle@nana10.net.il

 

שאלות נבחרות יתפרסמו כאן בשבועות הקרובים.

 

 

1

היי,

אני בן 27, ועשיתי סקס כבר מספר פעמים, אך בכל הפעמים גמרתי מהר מאוד - בפעם הראשונה, שניה, שלישית והרביעית (לא יצא לי יותר מזה ברצף). אם זה רלוונטי לעניין, הפעם הראשונה שלי הייתה בגיל 21, ומאז היו לי כמה וכמה פרטנריות, אך לעולם לא נוצרה מערכת יחסים רצינית (לדעתי בגלל חוסר היכולת שלי לספק את הבחורה, או יותר נכון שאני פשוט גרוע/מהיר מדי בסקס). כאשר אני מאונן בצפייה בפורנו אני גומר תוך מספר דקות 2-3 וללא פורנו סביבות ה5-6 דקות שלפי ההרגשה שלי זה מהר מדי. אבל האוננות היא לא מה שמפריע לי, אלא הגמירה המהירה בסקס ועקב כך חוסר יכולת לספק מישהי באמת. אני יודע שאומרים שהרבה נשים גומרות לא רק מחדירה, אבל ללא קשר אני חושב שזה מוריד מהגבריות שלי העניין שאני גומר מהר (מבחינת האישה). וגם אם לא, אני כשלעצמי מרגיש שזה מוריד לי.
אני לא יודע מה לעשות, אשמח לעזרה.
המון המון תודה

 

שלום לך,

זה דבר שגרתי שאוננות מול פורנו מביאה לשפיכה די מהירה, משהו כמו החוויה שאתה מתאר.גם מערכות יחסים עם פרטנריות, מערכות שלא ממש מתפתחות להיות משמעותיות, סטוצים וכדומנ "יוצרת" סקס די מהיר מאחר ועדיין אין לך את המחויבות לבת הזוג, מחויבות רגשית, קשר יותר משמעותי על מנת שחלק מהתהליך יהיה עינוג הדדי.

 

הרבה פעמים בחור יכול לגמור די מהר בסקס, גם הרבה יותר מהר ממה שאתה מתאר (1 דקה, כמה שניות וכולי). כאשר תהיה לך בת זוג משמעותית אתה תלמד לדעת ולהבין את הרצון שלה את האפשרות שלה לגבי האורגזמה שלה. אתה מודע לכך שכ-85% מהנשים גומרות ע"י מגע בדגדגן וסביבתו, כלומר בדרך כלל אין קשר בין משך הגמירה שלך כשאתה בתוכה (למרות שזה עינוג בפני עצמו) לבין הגמירה שלה.

 

כמובן שיש פתרונות של תרופות, אבל ככל שאתה מאונן מול פורנו או בעצמך אתה תמיד יודע איך בדיוק לעשות את זה בדרך שהכי נכונה ומתאימה לך, היא שונה מגמירה בתוכה. הכל שונה. אז תוכל לאמן את עצמך גם באוננות כך: כשאתה מאונן אתה עוצר שניה לפני שאתה גומר. מתאמן כך מספר פעמים ומחזק את היכולת שלך לשלוט בעצמך. וככל שתלמד לפתח קשר עם בת זוג מתאימה תוכלו ללמוד יחד את המשחק הזוגי מיני.

 

2

שלום לך,

יש לי שאלה שאני מאוד מתביישת לשאול ולא היה לי אף פעם עם מי להתייעץ בתחום הזה. אני ובן זוגי מקיימים יחסים ללא שום אמצעי מניעה, כאשר הוא גומר בתוכי, כל השפיך שלו יוצא החוצה. זה אמור להיות ככה? או שמשהו לא תקין? 

אודה לך אם תעני לשאלתי

 

שלום,

אכן זה מצב טבעי, כאשר הוא גומר בפנים את יכול להרגיש רטיבות רבה ואם את ממשיכה לשכב אז תחושי כנראה ברטיבות גם מחוץ לנרתיק, זה ממש טבעי. אם את קמה, אז ברור שחלק יוצא החוצה ואז תחושי עוד יותר כאילו

הכל נשפך החוצה. אבל ברור שלא הכל נשפך החוצה, חלק נשאר בתוכך. אגב, כשמקיימים יחסי מין לא מוגנים אתם עלולים להידבק במחלות מסוכנות ואת עלולה גם להיכנס להיריון. כל מה שנכנס לתוכך, גם אם את חושבת שחלק יוצא החוצה, עדיין יש שם מספיק זרעים שיכולים להגיע אל תוך הרחם, להפרות ביציות וליצור היריון. מקווה שעניתי לשאלתך. נילי

סוף

הייעוץ באדיבות הסקסולוגית נילי פירסט, מרכז ד"ר דריי - טיפול מיני וזוגי

 

יש לכם שאלה? שלחו אותה למייל: Lifestyle@nana10.net.il

שאלות נבחרות יתפרסמו כאן בשבועות הקרובים.

 

עוד שאלות שמטרידות את כולם:

מה עושים כשהוא גומר מהר? 

מה עושים כשאת לא מסופקת?

מדוע הוא לא חושק בי יותר?

איך תדע אם היא בתולה?

למה אני לא גומרת?

למה אשתי אף פעם לא יוזמת סקס?

האם נשים לא גומרות מחדירה?

אני לא מגיע לשופכה, האם אני עקר?

 

>>> בחזרה לערוץ אופנה ולייף סטייל