קורבן אופנה: הסקיני עלול להביא לעיוות האשכים

רופאה בכירה מזהירה גברים מפני מכנסי סקיני הדוקים וטוענת שכתוצאה מלבישתם עלולים לסבול מתופעות שונות כמו דלקות בשלפוחית השתן, עיוות האשכים והגרוע מכל – בעיות פוריות

אוהבים סקיני? כדאי שתשקלו שוב את חיבתכם לגזרה ההדוקה והטרנדית שכן העניין עלול לעלות לכם בבריאות. ד"ר הילארי ג'ונס אמרה בראיון ל- Daily Telegraph ממחקרים רפואיים עולה כי פריט האופנה הפופולרי עלול לגרום למי שלובש אותם לנזק בלתי הפיך בשלפוחית השתן ובאשכים.

 

הרופאה הבכירה, אורחת מומחית קבועה בתוכנית הבוקר הפופולרית באמריקה daybreak , הסבירה כי לאור העובדה שהגזרה הצפופה יוצרת לחץ על אזור איבר המין עלולה להיווצר שורה של בעיות בריאותיות, ביניהן: גירויים פטרייתיים, זיהומים בדרכי השתן וספירת זרע נמוכה.

 

לדבריה היא נתקלה בכמה מקרים של גברים שלבשו מכנסי סקיני צמודים על פני תקופה ממושכת והחלו לסבול מהתופעות המוזכרות. בנוסף לכך חשפה ד"ר ג'ונס מחקר בו לקחו חלק כ-2000 גברים בריטים ובו עולה כי אחד מתוך עשרה נשאלים במחקר חוו תופעת לוואי לא נעימה בעת לבישת מכנסי סקיני. מחצית מהמשתתפים במחקר דיווחו על אי נוחות במפשעה, יותר מרבע סיפרו על בעיות בשלפוחית השתן ואחד מכל חמישה העיד על תופעת אשכים מעוותים.