האפליקציה שתציל אתכם מדייט גרוע

יוצאים לבליינד דייט? Bad Date Rescue תאפשר לכם לקבל שיחת טלפון פיקטיבית מאחד מאנשי הקשר שלכם בשעה שתקבעו, ותספק שלל תירוצים כדי לברוח מהשטח באלגנטיות

סטריפ

הייתם פעם בדייט גרוע כל כך, עד שקיוויתם שתגיע שיחת טלפון לא צפויה שתעניק לכם את התירוץ המושלם להיעלם מהשטח במהירות? אפליקציה חדשה וחינמית לאייפון תספק לכם את התירוץ המושלם לברוח מדייט לא מוצלח.

 

האפליקציה Bad Date Rescue מאפשרת לכם לקבל שיחה פיקטיבית בשעה שתקבעו, ולתרץ את עזיבתכם באופן משכנע. האפליקציה עלתה לאפסטור לפני מספר ימים, ופותחה על ידי אתר ההיכרויות eHarmony.

 

המשתמש יכול לבחור לקבל שיחת טלפון פיקטיבית מאת אחד מאנשי הקשר שלו. במידה ותמונתו של איש הקשר שנבחר נשמרה באפליקציה - תמונתו תופיע על המסך כאשר תקבלו את שיחת הטלפון. ה"שיחה" מופיעה כמו שיחה רגילה המתקבלת באייפון, והמשתמש גם זוכה לשמוע קולות מצדו השני של הקו. 

 

האפליקציה אינה מספקת רק את צלצול הטלפון, אלא גם את התירוץ עצמו. היא כוללת אפשרות "חזור אחריי" שמכתיבה לכם את התירוץ - אך קחו בחשבון כי מדובר בטקסט שנאמר באנגלית. תוכלו לבחור בין שיחת טלפון עם אמא שבה היא מיידעת אתכם שאחותכם בחדר הלידה, שיחה מהשכן המעדכן אתכם שיש צינור נוזל בקומה שמעליכם או לקבל שיחה מהבוס שמבשר כי הוא זקוק לעזרה באופן מיידי.

 

באפשרותכם לקבוע מראש מתי תקבלו את השיחה הנכנסת, אך אם לא צפיתם מראש שהדייט עלול להיות גרוע - תוכלו להפעיל את מצב "הצלה מהירה", ודקות ספורות אחריו תקבלו שיחה פיקטיבית למכשירכם.

 

להורדת Bad Date Rescue לאייפון, חינם