סיכום יופי: קייטי פרי מדביקה אבנים בריסים

קייטי פרי מדביקה אבנים צבעוניות על הריסים, קים קרדשיאן מסתירה את העין עם הפוני וז'אן פול גוטייה מציג מראה של ימי הביניים בשבוע האופנה בפריז

צמת דג | בלייק לייבלי

איפה: בלייק לייבלי הגיעה לפרמיירה הניו יורקית של סרטה החדש "עבדים".

 

למה אהבנו: הבלונדינית היפה ידועה בחיבתה לצמות מכל הסוגים והגוונים. צמת זנב הדג הארוכה, המורמת למעלה כמו קוקו והמסתירה שיער שופע, מעניקה לה טאץ' חינני ואלגנטי. מתאים במיוחד לקיץ החם גם בניו יורק. בקרוב בישראל.

 

אבנים לריסים | קייטי פרי

איפה: הפרימיירה האירופאית של הסרט החדש של קייטי פרי.    

 

למה אהבנו: קייטי יודעת להמציא את עצמה מחדש בשלל צורות ותלבושות יוצאות דופן ולחלוטין לא שגרתיות. כל פעם כאשר אנו חושבים שהיא הגיעה לטופ, העולם מקבל קייטי אחרת לגמרי. כאן, הודבקו לזמרת ריסים מלאכותיות מעוטרות באבנים בשלל צבעים. זה אולי נראה קצת מזוכיסטי ומצועצע, אך התסרוקת בסגנון מד מן, האסופה בקשת של זהב, מעניקה לכל החבילה הכוללת שיק אלגנטי. אל תנסו בבית.

 

שביל בצד, שביל בעין | קים קרדשיאן

איפה: הפתיחה של שבוע האופנה בפריז.

 

למה אהבנו: קים הגיעה עם הבויפרנד קניה ווסט, למרות שבינה לבין אופנה אין דבר וחצי דבר. עם זאת, כאן היא דווקא הציגה קצת קלאסיות. למרות שהתסרוקת החלקה קצת בנאלית, אהבנו את הפוני לצד, שמסתיר את העין. האם נמצאה מחליפה סקסית למשה דיין?

 

סאדו מאזו | ז'אן פול גוטייה

איפה: התצוגה של ז'אן פול גוטייה בפריז.

 

למה אהבנו: המעצב הגאוני הציג בקולקציית ההוט קוטור שלו, מודלים אוונגרדיים, בסגנון אר דקו, המשלב אלמנטים הלקוחים מתקופת העבדות, ימי הביניים, שנות ה- 20 וה- 30. הרשת העוטפת את השיער, על ראשה של הדוגמנית והקולר בצוואר, מזכירים גלדיאטורים והליפסטיק האדום הופך את המראה לחושני, מסתורי וסקסי. מיועד במיוחד, למי שמפנטזות להפתיע את בן זוגן במראה סאדו מאזו.

 

בתולית | שאנל

איפה: התצוגה של שאנל בשבוע האופנה בפריז.

 

למה אהבנו: בניגוד לנשים הקשוחות בתצוגה של ז'אן פול גוטייה, בשאנל בחרו ללכת על סגנון ויקטוריאני - אליזבתיאני והציג דוגמניות במראה נשי ורך. הליפסטיק העז הוחלף בגוון ורוד ניודי, צלליות תכלת ילדותיות ומטפחת רשת, שעוטפת את שיערן. מחזירים את ימיה הגדולים של בריטניה.

 

 

 

 

בלייק לייבלי מחקה את ג'סיקה ראביט

סיכום יופי: מילה קוניס מעושנת

קייטי פרי בתסרוקת של שנות העשרים

טרנד הכתרים על הראש

צמת קשת