ניקול, מאחורייך: מותגי יוקרה לתינוקות וילדים

העגלה של ויקטוריה בקהאם, המצעים לעריסה של סלין דיון, חיתולי הטטרה של היידי קלום ובגדי התינוקות של ניקול ראידמן - רוצים שגם הילדים שלכם יהנו ממותגים יוקרתיים, אין בעיה - מצאנו אותם גם בארץ

ריק

פתיח

אם עד היום היו שואלים אותנו מה משותף בין הילד שלנו והילד של היידי קלום, התשובה ללא ספק הייתה "כלום". אם היו שואלים אותנו, האם ליורשת העצר שלנו יש חוש אופנה מפותח כמו של סורי קרוז, גם אז היינו נאלצים להניד ראשנו לשלילה בצער.

 

מיואשים מהפרובינציאליות של עצמנו, יצאנו לחפש את המכנה המשותף בין צאצאינו בני העם השמי ובין צאצאי הסלבס. לשמחתנו, מצאנו מספר מוצרים נבחרים שבהם עושים שימוש הצאצאים של מיטב הסלבריטאיות הבינלאומיות ונמכרים ממש פה, בארץ הקודש. אם לא אנחנו, שלפחות הילדים שלנו ירגישו קצת אמריקה.

היידי קלום

כאשר נחשפו תמונותיה של הגברת קלום כשהיא עוטה על גופו של אחד מצאצאיה שמיכת טטרה של adan & anais , נשמנו לרווחה - הנה לנו המכנה המשותף - גם אנחנו בארצנו הקטנטונת יכולים לרכוש לעצמנו שמיכת טטרה צבעונית ויפה שכזו, ואולי הצאצאים שלנו ירגישו כמו צאצאים של סופר מודל.

 

מחיר שמיכה בודדת הוא 99 ₪, מחיר זוג שמיכות הוא 169 ₪ ומחירה של רביעיה - 220 ש"ח, ניתן להשיג במילקה, בוטיק טבעי לילדים, מושב גבעת ח"ן.

 

ויקטוריה בקהאם

ויקטוריה בקהאם נצפתה עם בתה הארפר שנולדה השנה, בעגלה מבית ICANDY. על פי השמועות, הבקהאמית, לא זו בלבד שעושה שימוש בעגלה, היא אף היתה שותפה בעיצוב הדגם. מי מאיתנו שחולקים את טעמה של הספייס גירל במיל', יוכלו לרכוש את העגלה גם בארץ.

 

4,500 ש"ח, להשיג ברשת בייביסטאר.

 

קייט הדסון ונעמי ווטס

האם הטרייה קייט הדסון, בחרה לעשות שימוש בעגלה מדגם missoni מבית Bugaboo, מדובר בדגם צבעוני במיוחד ויש שיאמרו אפילו צעקני מעט. נעמי ווטס לעומתה בחרה  ב - Bugaboo-Bee דגם קליל וספורטיבי יותר, לפחות למראית עין.

 

בוגבו בי: החל מ- 3190 ₪ עגלה ושמיכה מתנה. בוגבו מיסוני מחיר: 5990 ₪ כולל עריסה טיולון ושמיכה מתנה.

 

להשיג בחנות הדגל של Bugaboo, רח' הנביאים 55, רמת השרון.

 

 

קייטי הולמס

סורי קרוז, הילדה, שמאז שיצאה מהרחם בערך משוטטת בעולם עם תיק צד וסנדלי עקב מוזהבות, ובעתיד הקרוב בוודאי תזדקק לא רק לסטייליסט צמוד, אלא גם לאורתופד צמוד. אמנם מדובר באלופת סטיילינג, ואין ספק שקרוז הצעירה מהווה מקור חיקוי בלתי נלאה, ועם זאת אנחנו לא רוצים את בנותינו הצעירות מהדסות לגן כשהן חמושות בסטילטוס. נסכים לשקול את נעלי הבובה מביתBLOCH  שלרגליה של יורשת העצר בעלת חוש הסטיילינג המפותח.

 

329 ש"ח, ניתן להשיג ברשת הבוטיקים  STORY

 

שרה ג'סיקה פרקר ודניס ריצ'ארדס

סטפן ג'וזף הוא מעצב מוצרים לילדים. מוצריו אותרו אצל ילדיהן של מספר בלונדיניות הוליוודיות. למשל - המטרייה הצבעונית בידו של ג'יימס, הבן של שרה ג'סיקה פרקר, או תיק גן ססגוני על זרועה של דניס ריצ'רדס.

 

מי שבא לה לאמץ את הלוק האימהי של דניס ריצ'רדס, גם אם מדובר בתיק הגן של הילד, תוכל לרכוש את המוצרים של ג'וזף גם בארץ.

 

מטריה, החל מ-69 ש"ח, תיקים לילדים, החל מ-129 ש"ח, ניתן להשיג במילקה, בוטיק טבעי לילדים, מושב גבעת ח"ן.

 

סלין דיון

נלסון ואדי, התאומים של סלין דיון, נולדו היישר לתוך מותג היוקרה "בייבי דיור". סלין, הלבישה את התאומים בחליפות של בייבי דיור לכבוד טקס ההטבלה שלהם. לאחר הטקס, סיפרה סלין כי התאומים נמים את שנתם על סט יוקרתי תואם, גם הוא מבית המותג "בייבי דיור".

 

מחיר חבילת "בייבי דיור" הכוללת מצעים, כרית וחליפות הוא 2,590 ש"ח, להשיג בבוטיק מקסים ביי אניגמה, ה' באייר 70, תל אביב.

 

 

ניקול ראידמן

אמנם היא לא בינלאומית, אבל אין ספק שאם מישהו בארץ הזו מדיף ניחוח סלב בינלאומי יקר זו הגברת ניקול ראידמן. לצערנו, דווקא ראידמן הלוקאלית, שטענה כי היא משתמשת במוצצים ובבקבוקים של בייבי דיור, מותירה אותנו ללא מענה. מאחר ולא ניתן להשיג את המוצרים הללו בארץ, היא ככל הנראה טורחת להביא את הבקבוקים והמוצצים מחו"ל - אמא משקיענית, ללא ספק.


אנחנו ניאלץ להסתפק בקולקציית הביגוד של בייבי דיור, אותה קולקציה שבה בחרה גם סלין דיון להלביש את בניה התאומים בטקס ההטבלה שלהם. מה שטוב לגברת דיון, בהחלט מספק אותנו.

 

סט של בייבי דיור עולה שכולל בייביגרו, כובע וסינר - 950 ש"ח. להשיג בבוטיק מקסים ביי אניגמה, ה' באייר 70, ת"א.

 

לינקים

מתנות ליולדת: מה את צריכה ומה ממש לא

 

לרדת בגדול: דיאטה וכושר של כוכבות הוליווד לאחר הלידה

 

צילומי הריון - בריטני ספירס, האלי ברי ואחרות עשו את זה

 

בחזרה לערוץ לייף סטייל»