כאן גרים בכיף: עיצוב בית חדש בראשון לציון

משפחת בכור עברה לבית חדש בראשון לציון, אך לא הסתפקה בעיצוב הבסיסי של הקבלן ושכרה מעצב פנים. בואו להציץ

פתיח

משפחת בכור רכשה בית חדש בעיר ראשון לציון. מי שעוסק בנדל"ן או קנה דירה יד ראשונה יודע, שהעיצוב שניתן על ידי הקבלן הוא מאד סטנדרטי. אף חברת בנייה לא מזמינה את פיליפ סטארק, דניאל ליפסקי או זאהה חדיד שיעצבו לכם בית חלומות.

 

משפחת בכור החליטה לא להסתפק בעיצוב רגיל, אלא לשדרג את הבית על פי טעמה האישי ורמת החיים שלה. היא רתמה למשימה את "סטודיו עשת-וייס" לאדריכלות ועיצוב, אליהם הגיעה דרך המלצה חמה. המשפחה, המונה זוג הורים ושלושה ילדים אוהבת מאד לארח ואחת הבקשות שלה הייתה לעצב את הבית בכפוף לתכונה זו.  

 

הסלון, פינת האוכל וכל חדרי השינה, הולבשו ברהיטים ואביזרים בייצור על פי הזמנה. התאורה בבית הותאמה למערכת המיזוג, התריסים והוילונות. מעצב הפנים דאג להכניס לדירה אביזרי דקורציה כגון שטיחים, תמונות, מנורות עומדות ומראות.

 

חדרי הרחצה בבית שודרגו מחדש. כל החיפויים, הריצופים והכלים הסניטריים עוצבו בסגנון קלאסי, מודרני ועכשווי. הדגש היה על חדר הרחצה הראשי שהוגדל וצויידבמיטב הפינוקים והסטייל: ראש טוש (גשם) גדול, ג'טים למסז' מהקיר, דק עץ טיק . 

 

נגר אומן הופקד על עבודות העץ ובנה חדר ארונות חדש ומפואר, ארונות חדרי רחצה וחיפויי קירות באלמנטים מיוחדים כגון, MDF בצבע אפוקסי.

   

פינת האוכל והמטבח

חדר השינה של ההורים

חדר רחצה הורים

חדר רחצה ילדים

לינקים

עיצוב הבית בגווני כחול לבן

לגור ליד הים עם עיצוב אדריכלי >>

הסוד לזוגיות טובה-פנג שוואי בחדר השינה

חזרה לעולם הבית >>