חדר החלומות

חדרי הילדים הפכו למרחב המשעמם והצפוי ביותר בבית, עם צבעים נדושים ורהיטים משוכפלים שנקנים ברשתות הגדולות. בחרנו עבורכם כמה אביזרים מתוקים, מקוריים ומעוצבים שיפריחו את שממת חדר הילדים

יכולתי להישבע שבחדר הזה כבר הייתי. הוא היה אמנם בבית אחר ואפילו בעיר מרוחקת, אבל משהו היה ללא ספק מוכר. אז נכון שפעם הגוונים תכולים ופעם טובלים בשמנת, אך חוסר הייחודיות מוטבע על כל אחד מהפריטים המשעממים שממלאים את החלל.

מאחר ויצרני רהיטי הילדים מקפידים לייצר מראה אחיד שיפנה לטעמם של כולם, נראה כי הדרך לחדר ילדים מעוצב, אישי, המשקף את אלו שיצהלו, ינומו וישחקו בין קירותיו, נמצאת בפרטים הקטנים.
אז אם גם אתם חפצתם בחדר מיוחד ליורש המיוחד שלכם ומצאתם את עצמכם מסתפקים בחדר מוכן מהיצרן (כולל הצעצוע המונח בנונשלנט בפינה), אנו באים לעזרתכם עם אקססוריז מקסימים וייחודים שיוסיפו קצת אופי ל'שטאנץ' הרגיל.

שילוב של בדים, חרוזים, נצנצים, כפתורים וסרטי סאטן, מקובל היום יותר מתמיד בתמונות, אהילים, שלטי דלת ואף בבתי הבובות המעטרים את חדרי הילדים. מתוך תמונותיה של אסתי גרינבויים ניבטות ילדות ונסיכות במיני מלבושים עשויי בדים. כל תמונה היא ייחודית ואינה דומה לאחיותיה, אך גווני הקולקציה תואמים על פי מיטב המסורת, לסטריאוטיפים המיניים המוכרים.

שירלי שטרית וליאורה אורבך, לבית 'לוֹליק', משלבות בינות הבדים גם טפטים, המשתלבים בהרמוניה בדגמי בתי הבובות, שמציעים מקום למשחק ודמיון, מלבד היותם פריט עיצובי. האהילים והתמונות של לוֹליק ייחודיים, עשויים עץ או בד, צבועים בחומרים המותאמים לילדים ואינם מוגבלים לקשת צבעי הפסטל – גוונים בוהקים ושמחים משתתפים בחגיגה מעוצבת.

אתיקה ולימורה, של לימור קרוס-פלד ואתי לגון, מבקשות להחזיר את המינימליזם אל חדר הילדים העמוס בצבעים ממילא, ובתמונותיהן מתרפקות על העבר- דימויי הקרוסלה, מריצה וסוס נדנדה נותנים תחושה של פעם, וממלאים את החדר בנוסטלגיה רכה ומעוצבת.

המותג 'אֶחָד אחד' של סיגל הר-לבן, מציע מתלים, שעונים, מדי-גובה, מזוזות, שלטים לחדר, ידיות ופחי אשפה, מצוירים במקוריות ובעבודת יד. עיצוביה של הר-לבן חוברים מבחינה סגנונית לריהוט המוצע בשוק ועם זאת טוענים לנצחיות, מה שמתאים לחדר היום יתאים מבחינה עיצובית גם בעוד עשור.

להשיג ב"סודות" אחוזה 105 רעננה, דרך השרון מושב בית יצחק.

חנות קונספט מיוחדת במינה שוכנת באזור התעשייה של הרצליה, וכשמה כן היא - "אדורבל". נעמי חלפון, מקימת ובעלת החנות, אחראית על מגוון העיצובים המוצעים לחדרי ילדים. בין הפריטים ניתן למצוא שעונים, מראות, שטיחים, מצעים ובובות, כשבדים מעורבים בכולם וניתן למצוא אף פריטים מחומרים ממוחזרים. העיצובים יוצאי הדופן מתבלטים במבחר הרגיל שמוצע בתחום.

'אדורבל' אבא אבן 10 הרצליה

ואם בקונספט עסקינן, מעוז ייחודי וחדשני לעיצובים בתחום חדרי ילדים הוא אליזבת טרוסט, שמציעה אבזרים המשלימים עשירים בצבעוניות, ססגוניות ותעוזה. קולקציית חדרי הילדים מציעה מבחר כריות וכיסויי מיטה בצבעים נועזים ובולטים שיקשטו את החדר בעליזות, ואותיות לתלייה, מתלים ומובייל לבבות שיעניקו מראה יוקרתי ויוצא דופן. השילובים בלתי צפויים והגישה מרעננת.

אליזבת טרוסט, החרש 5, א.ת.נווה מגן רמת השרון

חדר ילדים שאינו שואף להיות דבר אחר מלבד צבעוני וילדותי ימצא תשובה אצל שרה מויאל, שניתבה את אהבתה לציור לפריטים ההופכים כל פינה לנוגעת בצבע ושעשוע. את הדימויים המופיעים על גבי תמונות קנבס, המצוירים בסגנון ילדותי, ניתן למצוא גם על גבי מתלים, שלטים לדלת, מדי-גובה, חמסות ובקרוב אף על גבי ארגזי אכסון צעצועים.

ניתן להשיג באתר של שרה מויאל

חזרה לעיצוב