BETA

יום הפין

סמלים פאליים משחר ההיסטוריה, קנאת פין, עוצמה גברית ואינסוף דימויים והאנשות לסלב הבולט מבין כל רמ"ח איברי המין האנושי. גם בעולם הסאדו מאזו יש מקום של כבוד לפין הגברי, בין אם מדובר באחד חי ובין אם במלאכותי. גם אם אתם כאלה שלא אכפת להם מכלום, "לשים זין" יכול להיות מעניין לפעמים

הבולטת בתיאוריות קנאת הפין שייכת לאבי תורת הפסיכואנליזה זיגמונד פרויד, שטען כי בילדותנו רובנו מאמינים בשלב כלשהו כי לבנות ובעיקר לאמא שלנו, יש זין. פרויד טען שהילד מסתקרן, רוצה, מפנטז ואפילו מפחד, 'מלביש' לאימו תחליף זין למרות שהוא יודע בוודאות שאין הדבר נכון פיזית. אל טענה זאת מצטרפת תופעת 'הפחד מסירוס'. אם לאמא היה ועכשיו אין, אז גם הבולבול שלי בסכנה. הפנטזיות והפחדים מתגבשים בראשו של הילד לא נעלמים לתמיד, וייתכן שיצוצו מחדש כפנטזיות, ברגע שאותו אדם בוגר יחוש איום, ממשי או דמיוני על גבריותו. אולי זה המקור לפנטזיות פטישיסטיות בכללותן.

מי אמר אני ולא קיבל?

בעולם הבדס"מ נוצרו עם הזמן שילובים רבים לשימוש בזין אמיתי או בדילדו. אקטים כמו מציצה כפויה, פייס סיטינג (Face sitting) כשהצד השולט מתיישב על פניו של הצד הנשלט ומחדיר את האיבר (האמיתי או לא) אל פיו בתנועות אגן חזקות ממש כמו בחדירה רגילה, משיכת שיער ודחיפת הראש תוך כדי מציצה ועוד. פעילויות אלה ונוספות יכולות להתקיים כפרס או כאקט משפיל. קיים הבדל בשימוש בהן בין עולם הפמ-דום (שליטה נשית) לבין עולם המייל-דום (שליטה גברית) אך הרעיון דומה. בשניהם, על הצד הנשלט להפגין הערצה אל האיבר.

שמה זין

חדירה אנאלית היא אקט נפוץ בעולם הפמ-דום. אין הדבר מעיד בשום צורה שהיא על נטיות הומו סקסואליות של הנשלט. מעשה החדירה זוכה למשמעות שונה בעיני הלוקחים חלק באקט. ישנן הרואות בכך אקט גברי ומשתמשות בדילדו על מנת 'לנהוג כגבר' פשוטו כמשמעו, ישנן המלבישות את הנשלט בבגדי אישה על מנת להעצים את ההשפלה בעצם הבעילה, וקיימת גרסה אחרת, זאת שמדגישה על ידי השימוש בדילדו את עוצמת השליטה והכיבוש בתוספת העובדה המשפילה שהנשלט הוא אינו אלא חור נוסף לסיפוקה של השולטת. האביזר הנפוץ ביותר לאקט זה הוא הסטרפ-און. רצועה המתלבשת על אזור החלציים ועליה מקובעת טבעת הניתנת להחלפה ובכך מאפשרת החלפת דילדו בגדלים שונים. ניתן להשיג גם רצועת סטרפ - און המתלבשת על הירך ומאפשרת חדירה על ידי הזזת הרגל קדימה ואחורה, ישיבה על הרגל בפוזת לפ דאנס ותנוחות חביבות נוספות. הצד הנשלט חווה סיפוק מהערצת האיבר או הדילדו מעצם ההתמסרות שהוא נהנה לחוות ולהעניק לצד השולט בו. סיפוק מנטאלי ופיזי, גירוי מעצם אקט ההשפלה ועוררות מינית גם בקרב גברים נשלטים, למרות שאינם נמשכים לגברים אחרים, אלא נמשכים מינית ולפעמים גם רגשית אל האישה שחוגרת את הדילדו. כמו בכל חדירה אנאלית - יש לפעול בהדרגה מהקטן לגדול, להשתמש בנוזל סיכוך וקונדום, וכמובן להקפיד על חיטוי וניקוי האביזרים.

ביצים קשות

CBT הן ראשי תיבות של Cock and Ball Torture שפירושן עינויי זין ואשכים. בתחום זה חובה לעבור הכשרה כי מדובר באקט מסוכן הדורש זהירות מרבית. ישנן קשירות מיוחדות לאיבר עצמו, קשירות לאשכים ושילובים ביניהם, טפטופי שעווה, מצבטים ואטבים לסוגיהם, הצלפות בשוטים המיועדים לכך, תליית משקולות ועוד. בתחום זה קל לזהות את רמת הגירוי וההנאה. פשוט רואים. ישנם מכשירי עינויים שנועדו להתעללות באזור החלציים, והבולטת בהם היא חגורת הצניעות הגברית. מקורה בחגורות הצניעות הנשיות בתקופת ימי הביניים והיא עובדת על אותו העיקרון: מניעת סיפוק. חגורת הצניעות הגברית היא מעין כלובון בו ננעל האיבר עצמו. ניתן לנעול אותו במנעול עם מפתח, כזה עם קוד או אפילו עם אזיקון חד פעמי מטעמי סטריליות. החגורה מעניקה לצד השולט הגבלה טוטאלית של תפקוד האיבר ושליטה על דרגת קשיחותו, ואפילו על הגמירה. המפתח או הקוד של המנעול נשאר בידי השולטת שתחליט מתי ואם לפתוח את הכלובון ולשחרר את ווילי. היום, ישנן חגורות צניעות המאפשרות לבישה מתחת לבגדים וגם העיצובים משתנים ומשתדרגים משנה לשנה. בנות חכו חכו, גם תורכן יגיע באות המתאימה במדריך.

חדירה לפרטיות

לגבי השימוש הנפוץ והסטנדרטי בזין: חדירה. ישנן שולטות הטוענות שאין זה מכבודן שאיבר זה יכנס אליהן, חלילה שנאמר יחדור. מאידך, ישנן הגורסות שהאיבר הזכרי של העבד משמש כצעצוע חי לסיפוקה של השולטת. קיום יחסי מין 'רגילים' ניתן למצוא בדרך כלל אצל זוגות בדס"מים החיים בזוגיות. ישנן המשתמשות ב'עבדי מין' שתפקידם הוא לספקן מינית בלבד, מדובר בנשלטים מסוימים שאינם מתחברים לתחומים אחרים כמו כאב או עינוי, ותכליתם הינה לספק מינית את השולטת על פי הוראותיה.

עוד ב- "סאדו מאזו למתחילים"

בפרקים הקודמים:

א' - אלימות
ב' - בונדאג'
ג' - גבולות
ד' - דומיניישן
ה' - הצלפה והשפלה
ו' - ויניל

קיים הבדל בשימוש בהן בין עולם הפמ-דום (שליטה נשית) לבין עולם המייל-דום (שליטה גברית) אך הרעיון דומה. בשניהם, על הצד הנשלט להפגין הערצה אל האיבר