שבוע האופנה בתל-אביב התחיל: דוגמניות העבר מכל הזמנים חוזרות למסלול

אמש (ראשון) נפתח שבוע האופנה באירוע גדול ומפונפן בגינדי TLV. כל מי שאופנה ישראלית בליבו אופנה הגיח כולל שרה נתניהו! על במת התצוגה של גוטקס התרגשנו לראות דוגמניות עבר ובעיקר התמלאנו בגאווה

הרבה זמן לא היה לנו אירוע כה עמוס גלאם במדינתינו הצנועה כמו אמש באירוע הגאלה של גינדי תל אביב. כ-500 מוזמנים פקדו את הקניון החדש ברחוב החשמונאים, ככל הנראה הקניון הכי פנסי שראתה ישראל מאז קניון רמת אביב. אבל אמש חנויות המותגים היו רק הנוף של האירוע הנוצץ שפותח את שבוע האופנה הישראלי בניצוחו של מוטי רייף האגדי שמצליח בכל שנה מחדש להפיק אירוע שלא דומה לקודמו, ומצליח אפילו לרגש את העיתונאים שראו הכל.

 

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

מתייצבת לפרגן לאופנה כחול לבן: מאיפה השמלה של שרה נתניהו וכמה היא עלתה?

הצביעו והשפיעו: מי המתלבשות הכי נועזות באירוע הגאלה הנוצץ של השנה?

 

בין המוזמנים שהגיעו לנשנש דג נא, לשתות כוס קאווה ולדפוק הופעה על השטיח האדום היו נטע אלחמיסטר שהגיעה בשמלת כלה שקופה של עובד כהן, אבל היא עדיין לא הדרך לחופה, קורל סימנוביץ' מינוס הבויפרד, אלכסה דול בלוק שקוף מעורר קנאה, עומר דרור, אסתי גינסבורג, גלית גוטמן שהגיעה עם יגאל המוקפד שלה, ליאת אשורי, שרה נתניהו ועוד מפורסמים ומכובדים.

 

בתום מינגלינג ארוך ומפונפן, החלו נאומים ארוים עוד יותר שדי עייפו את הקהל המנומנם, ביניהם גלית גוטמן הזכירה את תמי ב עמי, רון חולדאי התלהב מהקניון החדש ומוטי רייף מרוגש מהמעמד. כשאלו סיימו לעייף אותנו, העירו אותו הדוגמניות בתצוגת האופנה gottex, בסימן 60 שנות פעילות לgottex.

 

 

יעל רייך עפה על המסלול של גוטקס
 

יעל רייך עפה על המסלול של גוטקס(אבי ולדמן)

 

כשברגע מנגינת "ירושלים של זהב", החלו לצעוד הדוגמניות וא הגיעה ההפתעה המרגשת באמת. כמעט כל דוגמניות העבר לדורותיהן פקדו את המסלול בבגדי הים של גוטקס, שחזרו למסלול לערב אחד מלא בגאווה. גאווה בישראליות, בנשיות, בצלוליט ובהתבגרות היפייפיה שלהן, אפקט שגרם לבגדי-הים לפתע להיראות הרבה יותר מעניינים מאשר על נערות בנות 20.

 

 

פזית כהן פתחה את התצוגה
 

פזית כהן פתחה את התצוגה(אבי ולדמן)

 

לצד דוגמניות העבר כמו פזית כהן שפתחה את התצוגה, רונית יודקביץ', דורית לילנק, תמי שחורי ונירה פרבר, פסעו גם דוגמניות ישראליות מובילות כמו שירז טל, טיטי איינהו, שביט ויזל, נועם פרוסט ונטלי דדון שהציגה גזרה מרשימה. בחלקה השני של התצוגה נחשפה קולקציית הקפסולה JEWEL BOX אשר עוצבה במיוחד לרגל חגיגות 60 שנה למותג.

 

 

נשיות על המסלול
 

נשיות על המסלול(אבי ולדמן)

 

 

שביט ויזל לצד דוגמניות העבר
 

שביט ויזל לצד דוגמניות העבר(אבי ולדמן)

 

 

בסימן 60 שנה
 

בסימן 60 שנה(אבי ולדמן)

 

 

טיטי מתוך קולקציית הקפסולה
 

טיטי מתוך קולקציית הקפסולה(אבי ולדמן)

 

 

קולקציית הקפסולה
 

קולקציית הקפסולה(אבי ולדמן)

 

 

קולקציית הקפסולה
 

קולקציית הקפסולה(אבי ולדמן)

 

<script type="text/javascript" src="//cdn.playbuzz.com/widget/feed.js"></script>
<div class="pb_feed" data-embed-by="3ddea475-5916-4530-9ed1-302130351a23" data-item="490b043b-0853-42f6-8e9f-bf4c2e3d2b42" ></div>

צילום ועריכת וידאו: רוני דלמאי