איזו פעילות הכי טובה להרזייה?
איזו פעילות הכי טובה להרזייה?
,אינסטגרם

כמה באמת צריך להתאמן כדי לרדת במשקל, ואיזו פעילות גופנית נמצאה הכי יעילה להרזייה?

לפעילות גופנית יתרונות רבים כמו חיזוק והגדלת נפח השרירים, שיפור המטבוליזם, חיזוק מערכת החיסון והרזייה. חשוב להבין שאם תאכלו הרבה יותר ממה שתשרפו, תשמינו, זה נקרא מאזן קלוריות חיובי. על מנת להוריד במשקל עלינו להגיע למאזן קלוריות שלילי, כלומר לאכול פחות ולשרוף יותר בהתאם למשקל הגוף, ולכן משתנה מאחד לשני.

 

השבוע התפרסם מחקר חדש בבית הספר לכלכלה בלונדון, אשר טען כי הליכה של חצי שעה בכל יום היא המפתח לירידה במשקל, יותר מאשר ריצה או אימוני משקולות בחדר כושר.

 

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

עשו מהשוני קריירה: 10 הדוגמניות הכי מיוחדות בעולם האופנה

בת 48 סבלה מכאבי בטן וגילתה שהיא בהיריון ראשון שעה לפני לידתה

 

צוות המחקר השווה את קו המותניים ועקב אחר ה-BMI של אנשים שביצעו חצי שעה של הליכה מהירה ביום לעומת מתאמנים שהרימו משקולות או רצו. נמצא כי אלו שהלכו השילו ממשקלם והצרו את המותניים שלהם. ממצאים אלו התבססו על רמות פעילות גופניות שונות בסקר בריאות באנגליה במשך 13 שנים.

 

 

נפסיק עם המשקולות?
 

נפסיק עם המשקולות?(fortolia)

 

האם זה אומר שאפשר לעזוב את חדר הכושר?

הליכה יומיומית היא בריאה ללב, לשיפור זרימת הדם ולמניעת מחלות וחשוב לשלב אותה בכל יום, ובעיקר אם אתם יושבים זמן ממושך ביום. בנוסף, חשוב להוסיף גם אימוני התנגדות כמו חדר כושר, יוגה או פילאטיס על מנת לחזק את השרירים. ככל שמסת הגוף שלנו גדולה יותר, כך גם נשרוף יותר שומן בהליכה או אפילו במנוחה.