תחרות סיפורים מהרחם

איך אנחנו עושות את זה? הלידה הקשה, הצירים החזקים, נראה כמעט בלתי אפשרי. לכן אנחנו יודעים שלכל אחת שחוותה זאת, סיפור מרגש משלה. הכנסו עכשיו, ספרו לנו את ספורכן האישי והשתתפו בתחרות

תחרות "סיפורים מהרחם" יוצאת לדרך. אם יש לך חוויה הקשורה להפיכתך אמא, ואת מעוניינת לשתף אותנו, ולהתמודד על פרס בשווי מאות שקלים מתנת מטרנה, זה הזמן.

האם את מזדהה?

כמה חיכיתי לרגע בו אוכל לשמוע את המילה, אמא. לחבק את הגוזל הרך שלי בזרועותיי, לאמץ אותו אל חיקי, ולטעום אהבה מסוג אחר, ללא גבולות ותנאים. אך כמה סבלתי בדרך לשם. ההריון הארוך והקשה, הביקורים התכופים אצל הרופא, הבדיקות המתישות, החשש לבריאותו של העולל, והלידה שאין כאב בעולם שישתווה לה.

אם הדברים האמורים, נראים לך כמו טיפה אחת בים, מול החוויה האישית שלך, אל תשמרי אותה בבטן. מלאי את פרטייך האישיים, הוסיפי את סיפורך האישי (עד 600 מילה), הוסיפי תמונה אישית ושלחי לנו.

צוות שופטים מטעם "ערוץ אמא" ו"מטרנה", יבחר את הסיפורים המרגשים והנוגעים ללב, שיתמודדו בתחרות. כמו כן, במהלך זמן התחרות, ולפי שיקולי המערכת, יעלו הסיפורים הנבחרים, ויוצגו באתר נענע אמא, כולל שמות השולחות.

פרס:

בתום תקופת התחרות, יבחר הסיפור המרגש ביותר מבין הסיפורים המתמודדים, על ידי צוות שופטים, שיזכה את שולחו, בתיק מתנות יוקרתי, בשווי מאות שקלים, מתנת מטרנה.

כל מתמודדת תוכל לשלוח סיפור אחד, מתוך חוויתה האישית בלבד.

כניסה לתקנון