הלסבית והים

שלוש בעיות מרכזיות ניצבות בפני הלסבית בים: החול, הג'ינס, וכוסיות שהורסות לה ת'פמיניזם. לולה גת על החוף

אוגוסט, חם, כל מה שאת רק רוצה זה מים, הרבה מים, עדיף קרים ושתהיי בתוכם. הרעיון לטבול במאגר השתן העירוני לא עושה לך את זה, ולכן מה שנשאר זה ללכת לים. מה שרבים לא יודעים, זה שבשביל הלסבית הטיפוסית, הג'יפה של החול היא אחרונת בעיותיה. זה לא שיש לשכמותנו נטייה לחבב גרגרים פולשניים שיורדים מהגוף אך ורק כשהנחת רגל בתוך הבית ולא משנה כמה שטפת והתנערת מהם קודם. לא, פשוט יש דברים מעיקים בהרבה שיש להתמודד איתם כאשר נופלת ההחלטה ללכת לים.

אם משהו השתבש לך בגיידר, כל מה שאת צריכה לעשות בשביל לאתר בהמון את הבחורה הבאה בחייך, זה ללכת לים. אם תתבונני בעיון בבנות המין העדיף שפקדו את החוף שבחרת, תוכלי לתייג אותן בקלות יתרה כסטרייטיות ולסביות. יתכן שיהיו כמה מוסוות – לסביות שנדחקו לתוך בגד ים או סטרייטית שהתעקשה להגיע עם ג'ינס, אבל מדובר בסטיות תקן.

בגד ים? זה מגעיל אותי

אי שם במאה ה-15 (כנראה לפנה"ס), יצאו לסביות חוצץ נגד רעיון הבגד ים. זה לא שאנחנו נגד בחורות בבגד ים, נהפוך הוא, אנחנו בעד, מאוד בעד. אבל אנחנו לא מוצאות הרבה הבדל בין להיות ערומה לבין ללבוש בגד ים, שני אלה דברים שאנחנו נמנעות מלעשות בפרהסיה (כש"פרהסיה" בדרך כלל כוללת כל פורום שכולל מישהו חוץ מאיתנו).

שורש הבעיה מורכב: תסביכים אלה ואחרים עם הגוף, בושה, או סתם אי הסכמה בסיסית עם פיסות בד בצבע ורוד פוקסיה, כתום מנומר או ירוק תפוח שמונחות על איברים מוצנעים כאילו שאף אחד לא רואה בדיוק מה יש שם. תהיה הסיבה אשר תהיה, אם את מאתרת בחורה שהחום הביס אותה והיא נכנסת למים עם חולצה במקרה הטוב, אם ג'ינס וחולצה במקרה הפחות טוב, אז את יכולה להתחיל להתקדם לעברה ולעפעף בחדווה – בהחלט יתכן שתמצאו את עצמכן במיטה היום בערב, עירומות כמובן, במידה ותצליחי לקלף ממנה את הג'ינס.

מודעות פמיניסטית? זה דוחה אותי

עכשיו נדמה לכם שזה הכול, אבל לא. לא רק סוגיית בגד הים שלך היא בעיה, גם כל יתר הבחורות שמקפצות להן בבגד ים לא עושות את החיים קלים. הרי אם יש משהו שאת, בתור לסבית עם מודעות פמיניסטית ברמה זו או אחרת, לא יכולה לסבול, זה את הגבר המצוי, המאצ'ו הישראלי, שגוף חטוב של בחורה בבגד ים זה פריט האמנות היחיד שהוא יראה בחייו. גברברים צעירים שמרטו את נשמתם בלייזר, עברו ניתוח השתלת גרב במכנסי הגולשים שלהם, עבדו כל החורף בחדר כוח ושפכו על עצמם בקבוק של שמן, שמתעלקים על כל בחורה, מריירים עליה ומנסים בכל דרך עילגת אפשרית לגרום לה להגיב. הם-הם תמצית הגועל נפש בעינייך.

אלא מה, אחרי אלפי מסיבות נשים בהן לטשת עיניים בבנות פחות או יותר מסוגך, כאלה שברובן, כמו שכבר ציינתי, אינן נוטות למניירות נשיות במיוחד, חוף הים על המוני הנקבות עוטות הביקיני והמצחקקות, זה כנראה הכי קרוב שתראי כוסית. לכן קשה מאוד שלא להסתכל וכאן הבעיה - איך המודעות החברתית שטרחת לטפח ביסודיות מתיישבת אם זה שתאכל'ס את בהמה לא פחות?!

בוטנים או מטקות, זו השאלה

אם שתי בעיות הרות גורל אלה לא מספיקות אז הנה עוד אחת: את חיה עמוק מחוץ לארון, ההורים יודעים, החברים יודעים, האינסטלטור יודע, הכל טוב ויפה. עדיין, אם תשתרעי לך בניחותא על מגבת ותתנשקי עם חברה שלך בלהט ההולם, המוני אנשים יעמדו וילטשו בך עיניים. אז נכון, את לא מכירה אותם ומה איכפת לך בכלל, אבל לצאת מהארון זה משהו אחד ולתפקד על תקן קוף בגן חיות זה משהו אחר (ואם את אלרגית לבוטנים בכלל הלך עליך).

ואחרונה חביבה, סוגיה חשובה בהחלט – מטקות. לשווא תנסי לשבת אדישה לשני לוחות העץ האלה והכדור הקטן והשחור שמתקתק עליהם הלוך חזור. את לא יכולה, את לסבית, את מתה לשחק, את מתה להראות להם מאיפה משתין הדג. את מתה לשחק, אבל את יודעת שאם בחורה מצליחה להחזיר יותר משתי חבטות, זה ברור באופן שאינו משתמע, שהיא לסבית והנה שוב תחזור לה סצינת גן החיות.

המסקנה המתבקשת והיחידה בעצם מכל הדיון הזה היא אחת – אם את לסבית וחם לך, כדאי שלא תהיי אלרגית לבוטנים.