10 משפטים שאסור לומר לנו במחזור

אנחנו לא עושות דרמה מכל דבר, פשוט הפרסומת הסלולרית הזו היתה מאוד מרגשת וחוץ מזה אנחנו לא השמנו, אחותך השמינה ואצלנו זה רק ההורמונים. הדברים שאסור לכם להגיד לנו כשאנחנו במחזור

כל אשה יודעת, וגם חלק מהגברים היותר חכמים, שיש דברים שאסור באופן מוחלט לומר לנו כשאנחנו במחזור.

אנחנו לא מתכוונות להיות חלק מן המגמה שטוענת שנשים הן יצורים הורמונליים, לא יציבים והיסטריים, ולהזין בזה את שנאת הנשים באשר היא.

אבל, וזה אבל גדול – אנחנו כן מושפעות מאשד החומרים הכימיים המתפרצים ממוחנו בזמן קבלת המחזור, ולא יזיק להיות יותר רגישים איתנו ולהימנע מלומר דבר או שניים שיכולים לעצבן לנו את השחלות. כמו למשל -

השמנת?

קודם כל, אחותך השמינה! ואחרי זה – סליחה, אישה לא יכולה להתנפח קצת שבוע בחודש מבלי שכולם יחשדו שהיא זוללת בלילה גלידה בעמידה?

אם יש דבר שבאמת יכול לגרום לאשה במחזור לבכות ממנו, היא עקיצה לכיוון דימוי הגוף המעורער ממילא. תתאפקו.

למה את עושה דרמה מכל דבר?
מי אמר שזה דרמה? לבכות בגלל פרסומת לחיוג מוזל לחו"ל זה לא בהכרח דרמה. זו יכולה להיות פרסומת מאוד-מאוד מרגשת ולהזכיר לנו בדיוק עכשיו שגם לנו יש בת דודה בחו"ל, אמנם מדרגה שנייה, אבל בכל זאת לא דיברנו כבר הרבה זמן. זה דרמה? חכה לסצינות חדר הלידה שאני עוד אדפוק.

כמה כואב זה כבר יכול להיות?
כמה? בוא נראה... אם פעם בחודש, משך שבוע, האשכים שלך היו נתקפים עוויתות והתכווצויות פנימיות, ואז היה זולג לך דם מהמחוזות התחתונים, אתה חושב שזה היה עניין שמטריד אותך? זה מה שחשבתי.

לידה זה הרבה יותר כואב.
המשפט המעצבן הזה שאותו אומרות יולדות בכל מקום בעולם לחברותיהן שעוד לא ילדו, הוא זה שיביא לדילול האוכלוסיה באופן סופי. אני ביקשתי אנלוגיות? אני שאלתי במו פי "תגידי, רבק'לה, לידה זה יותר כואב?" לא. תשמרו את המידע הזה לעצמכן, או לאחרי שגם אנחנו נלד. אם נלד.

את הולכת לאכול את כל זה??
כן. בהחלט. ואז מה אם זה ההמבורגר הכפול השני שלי, אני אוכלת בשביל שניים – בשבילי ובשביל הרחם. תיאבון זה דבר סקסי, תשלים עם זה, ואם לא אני אוכל גם את הצ'יפס שלך.

את לא באמת עצובה, זה סתם הורמונים.
הלו, הלו, הלו. את קלף ההורמונים רק אני יכולה לשלוף ואם אני אומרת שאני עצובה, אז אני עצובה! כמו שהייתי בכל יום אחר, בכל זמן אחר, ובלי שום השפעה של כימיקלים. הנטייה לזלזל ברגשות האותנטיים שלנו כשאנחנו במחזור ולתלות אותם במשהו שלכאורה לא קשור למה שעשיתם כדי להרגיז אותנו באותו רגע, היא אליבי פריך במיוחד.

ברוך שלא עשני אישה
זה זמן רע לנפנף בעובדה שאתם נהנים מחיים נטולי כאבים נשיים כאלו ואחרים. ואין דבר יותר מעצבן מההתהדרות בעובדה השרירותית והאקראית הזו שלכם אין שום קשר אליה. וטיפ קטן כללי לחיים – כשמישהו סובל, אל תתרברבו בזה שאצלכם הכל דבש, זה מאוד לא אלגנטי.

דברי איתי כשתרגעי
הגיהנום יקפא לפני שמשיהי תרגע אחרי משפט כזה. אלא אם כן אתם בעניין של הפרדת מיטות בזמן נידה, כדאי מאוד שלא תוציאו משפט כזה מהפה כשאנחנו במחזור. אני לא עומדת להרגע מזה שבוע שלם, וזה חוזר בחודש הבא שוב, כדאי שתתרגל ותשנה טקטיקה.

זו את או המחזור שמדבר?
זה הזמן שבו תגיע התפרצות הבכי הגדולה שמסמלת את שיאו של המחזור: "מה זאת אומרת? למה אתה לא לוקח אותי ברצינות? ברור שזאת אני, מה, אתה מפריד בין המחזור וביני?? מה זה בעיניך, "הנוסע השמיני" שמשתלט עלי? מה יהיה כשאני אהיה בהריון, גם אז תשאל אם זה ההריון או אני שרוצים מלפפון חמוץ?"

אבל יהרוג אותך לשטוף כלים?
כן, זה יהרוג אותי. כל דבר שהוא לא לשכב עם מטלית רטובה על המצח ועם רגליים למעלה, עשוי להרוג אותי. אבל זה עוד כלום לעומת הזעם המזוקק שיצטבר בעקבות משפט כזה ויעשה לי גידול סרטני במוח מרוב עצבים. ואז, אז נראה את מי יהרוג מה. מרוצה?