אימון ה-TRX שיכסח לכם את הישבן

איך תוכלו לנצל את רצועות ה-TRX לטובת ישבן חטוב וממה כדאי להימנע כשאתם עובדים עם הרצועות וגם: 5 טיפים שיעזרו לכם להיפטר מהשומן האחורי

היום כל אחד יכול לרכוש לעצמו רצועות TRX ולהתאמן בפארק או בבית, מה שהיה שמור בעבר רק למכוני הבוטיק ולמאמנים האישיים, הגיע גם אל המתאמנים וטוב שכך. קבלו השראה מהאימון המצולם לאימון שכולו מתמקד בישבן. כמובן שאת כל התרגילים ניתן לעשות גם ללא הרצועות אך אלו מאפשרות יציבות וטווח תנועה כמו למשל בסקווט - הרצועות יאפשרו לכם לבצע את התרגיל במדויק ובטווח תנועה מלא.

 

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

 

ממה להימנע בשימוש ברצועות?

ראשית, בדקו שאתם יודעים כיצד לחבר אותן היטב כדי לשמור על בטיחות מקסימלית. למרות שאתם נעזרים בתרגילים רבים ברצועות כדי שהתרגיל יהיה יותר קל - אל תישענו עליהם או תיתלו עליהם. תמיד תמשכו אותם ותשמרו על גוף אסוף שכולל גב ישר ובטן אסופה.

 

כמה עושים מכל תרגיל?

בין 30 שניות ל-45 שניות מכל תרגיל. כשתסיימו את כל התרגילים, חזרו עליהם פעם נוספת או פעמיים.

 

5 טיפים לישבן חטוב:

 

1. שבו פחות - מחקרים הראו שאנשים שעושים ספורט אבל יושבים שעות ארוכות וממושכות - זוכים להצטברות השומן בבטן ובישבן. לכן קומו מהכיסא כל חצי שעה-שעה, עשו יותר הליכות בזמן העבודה ושימוש במדרגות.

 

2. אוכלים קצת והרבה - במקום לאכול ארוחה או שתיים שיגרמו לכם להתפוצץ ולישבן לאגור שומן, פזרו את הארוחות שלכם במשך היום, כך שבכל 3 שעות תאכלו ארוחה קטנה.

 

3. אירובי - אל תזניחו את אימוני האירובי. שיעור ספינינג, שעה של הליכה מהירה או ריצה, יעשו ניסים ונפלאות לישבן שלכם.


4. התנגדות - בצעו לפחות 2-3 אימוני התנגדות בשבוע ושלבו בתוכו TRX, משקולות וכוח מתפרץ


5. הורדת אחוזי שומן - מלבד שאיבות שומן פולשניות, אין לנו דרך לחסל שומן באיזור ספציפי בגוף ולכן כדי להיפטר משומן כלשהו אנחנו צריכים להוריד את אחוזי השומן בכל הגוף בשילוב של תזונה נכונה שלא כוללת מתוקים, מטוגנים ושאר מאכלים שומניים, שתייה מרובה של מים והרבה ספורט. (אימוני אירובי והתנגדות)