היוש, באתי להחליף
היוש, באתי להחליף
,קוקו

ההחלפה בוצעה בהצלחה: אסתי גינזבורג לראשונה על המסלול של גולברי במקום איילת זורר

דאגנו שגולברי לא תחזיק מעמד בלי איילת זורר, שאסתי צעירה מדי עבור המותג ושמשהו בהחלפה לא יעבוד אך התוצאה מרעננת ואסתי משחקת אותה בענק. מה חשבנו על התצוגה של גולברי ואיך התלבשו המפורסמות? תשפטו בעצמכם

כולנו דאגנו מהיום הזה שבו אסתי גינזבורג תעלה על המסלול ולא תתאים לבגדי גולברי שמדברים בעיקר לנשים בוגרות. הבוקר (ראשון), התייצבו מיטב המפורסמים, הפשניסטים והעיתונאים כדי לצפות בבגדי הקיץ של גולברי, אך דבר אחד עניין את כולם עוד יותר ממה נלבש כשנתחיל להזיע - אסתי.

 

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייקים בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

כולן מנסות לחקות אותן: מי המתלבשות עם הסטייל הכי חזק באינסטגרם?

מבלבל עד טירוף: מי פה היא קים קדרשיאן האמיתית?

 

וברגע שאסתי עלתה על המסלול ופתחה את התצוגה, היא הרגישה בבית, כאילו חלק בלתי נפרד מגולברי, וממה שהמותג מנסה משדר. עם זאת שהיא בלונדינית, צעירה, מהממת, ולא בדיוק הבחורה הטיפוסית שקונה בגולברי - היא נשית ונגישה. כנראה שאחרי שנים של עבודה, אסתי יודעת להתאים את עצמה לכל מותג אותו מפרסמת, ושאפו לגולברי על בחירה נבונה. (בלי לפגוע באף אחת כן? אהבנו גם את זורר).

 

מה בקולקציה: הבעיה העיקרית בתצוגה של גולברי הייתה השילוב של הדוגמניות הדקיקות עם הבגדים הנשיים של המותג. אז חוץ מאסתי גינזבורג, ראינו בעיקר בחורות צעירות ומאוד מאוד רזות, שאולי בתצוגת האופנה של קסטרו זה היה עובר, אך בגולברי זה לא הצליח להשתלב. בין הטרנדים שתראו בקיץ של גולברי ממשיך הבוהו שיק לככב בקולקציה אתנית, משוחררת ונשפכת, דפוסי פרחים רומנטיים השאובים משנות ה-70, קולקציית ערב קלאסית, כאשר הצבע השחור שולט בה וקולקציית קז'ואל המורכבת בעיקר ממכנסיים וג'ינסים.

 

 

אסתי גינזבורג. פשוט יודעת את העבודה
 

אסתי גינזבורג. פשוט יודעת את העבודה(קוקו)

 

טווח מחירים: 69.90 - 249.90 שקלים

 

מידות: 36 - 46

 

מה חשבנו על הבגדים: ניכר שגולברי מנסה למשוך אליה את הקהל הצעיר יותר, אימהות צעירות שלא מוותרות על הקריירה, שאוהבות לבלות, ותמיד להיראות מתוקתקות. הסטייל של גולברי לקיץ יותר נשי, אלגנטי, סקסי, ובהחלט מתאים לנשים שאוהבות להיראות מעולה מבלי לוותר על הנוחות והקלאסיות. עם זאת, לא ראינו יותר מדי הברקות או משהו ייחודי שגרום לנו להרגיש שונות מאחרות.

 

פריטים שאהבנו מהקולקציה:


 

קולקציה נשית וסקסית
 

קולקציה נשית וסקסית(קוקו)

 

 

הקיץ של גולברי
 

הקיץ של גולברי(קוקו)

 

 

קיצי ורומנטי
 

קיצי ורומנטי(קוקו)

 

מה המתלבשת הכי טובה שהגיעה לצפות בתצוגה?

<script type="text/javascript" src="//cdn.playbuzz.com/widget/feed.js"></script>
<div class="pb_feed" data-embed-by="3ddea475-5916-4530-9ed1-302130351a23" data-game="/nana10ltd10/2-21-2016-12-12-10-pm" data-recommend="false" data-game-info="false" ></div>