רייצל מקאדמס
רייצל מקאדמס
,אינסטגרם

זה עובד: סוד המותניים הצרות של רייצל מקאדמס

השחקנית המדהימה ביופייה רייצ'ל מקאדמס, חושפת את סודות הבטן השטוחה והמותניים הצרות שלה: מעבר לתזונה נכונה, היא מקפידה על אימוני כושר אינטנסיביים וקונדליני יוגה. מה עושים בקונדליני ולמי זה מתאים?

כולם יודעים שבשביל להיראות טוב ולהרגיש מצויין, אנחנו צריכים לשמור על תזונה נכונה ואורח חיים בריא שכולל כמה שפחות ישיבה על התחת ויותר תנועה וספורט. יש הרבה סוגים של פעילות גופנית שעשויה להיות בריאה לנו ואפשר להתמיד בה, עלינו רק לבחור את זו שהכי תתאים לנו ולאורח חיינו. השחקנית המוכשרת והיפה רייצ'ל מקאדמס חושפת כי היא מכורה לאימוני כושר אינטנסיביים שכוללים ספרינטים (ריצות קצרות), אימוני התנגדות לחיזוק השרירים ולקונדליני יוגה, שהיא אחראית לבטן השטוחה שלה. מהי קונדליני יוגה?

 

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

שמנות מדי: אין מקום בקסטרו לנשים מעל מידה 44

להיראות כמו השוודיות: 5 טרנדים לוהטים מהעולם

 

יוגה מוארת

קונדליני יוגה לא עושים רק בשביל להשיג מותניים צרות, יוגה זוהי דרך חיים המשנה את התודעה כולה והופכת אותנו לאנשים רגועים, שלווים וחזקים יותר. הקונדליני יוגה מגיעה מענף הראג'ה יוגה, יוגה של המלכים, יוגה לחקר העצמי, יוגה של תודעה והמדיטציה, הנחשבת ליוגה של ההארה.

 

 

גם ג'סיקה אלבה ביוגה
 

גם ג'סיקה אלבה ביוגה(צילום מסך אינסטגרם)

 

מה עושים בשיעור: קונדליני יוגה נחשבת ליוגה חזקה ביותר, ומוכרת כשיטה שמביאה לשינוי הכי מהיר למתרגל. היא מתחילה בתודעה, ברוח ועוברת לגוף. אורך השיעור כשעה וחצי וכולל נשימות, מנטרות, ותנוחות ידיים תוך כדי ליווי של מוזיקה רכה שמכוונת לעזור לתודעה להיות שקטה. השיעור אנרגטי ומשתנה משיעור לשיעור, כל שיעור עובדים על חיזוק ושיקום חלק אחר בגוף הפיזי והנפשי. השיעור מסתיים במדיטציה מתוך אלפי מדיטציות שיחודיות לקונדליני יוגה.

 

ריאקציות: המשתתפים בשיעור מעידים על שינוי מהותי בחייהם שכולל חיבור לאני הפנימי שלהם. יש כאלו שאף שינו את אורח חייהם מהקצה לקצה והבינו במהלך השיעורים כי מתאים להם כיוון אחר בחיים והם שינו את מקום עבודתם ודרך התפרנסותם.

 

למי זה מתאים: לכולם. מדובר ביוגה הדרגתית שנבנית לאט. היא עוזרת לאנשים להחלים מפציעות שונות, להתחזק ולהבריא את הנפש. הבטן לאט לאט יורדת מכיוון שהלחצים שאנו חווים בחיים נאגרים לעיתים בבטן ומתפרשת כנפיחות הנעלמת עם התרגול.

רוצים להתאמן לבד בבית? הנה אימון קונדליני יוגה ביתי